İşte Selçuk İnan - Ayhan Akman Kavgasının Detayları! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
selcukayhan.jpg

Derbide oyuna girmek için ısınan ancak sahaya sürülmeyen Selçuk İnan ile yardımcı antrenör Ayhan Akman tartıştı. İşte ikili arasındaki konuşmanın detayları...

Galatasaray'da Fenerbahçe derbisinde maça ilk 11'de başlamayan ve sarı-kırmızılı kariyerinde ilk kez bir derbi maçında forma giymeyen Selçuk İnan ile yardımcı antrenör Ayhan Akman arasında kriz çıktı.

Bu tartışmanın nedeni ise Selçuk İnan'ın ikinci yarıda oyuna girmemesiydi.

Selçuk, karşılaşmanın ikinci yarısında saha kenarında ısınma hareketleri yapıyordu. Ancak Eren Derdiyok'un kafasına aldığı darbe sonrası oyundan çıkması üzerine teknik direktör Jan Olde Riekerink, kenarda ısınmayan ve yedek kulübesinde oturan Cavanda'yı oyuna soktu. Bu durum da Selçuk İnan'ı çileden çıkardı.

İkili önce yedek kulübesinde sonra da doping odasında tartıştı.

Selçuk, Ayhan Akman'a "Burada o kadar süredir ısınıyoruz. Buz gibi adamı oyuna aldınız" dedi.

Ayhan Akman: "Sen kimsin benimle böyle konuşuyorsun" dedi.

Selçuk: "Esas sen kimsin! Ben bu takımın kaptanıyım. Sizin Sabri'yle arkamızdan çevirdiğiniz haltları biliyoruz" dedi.

İkili arasındaki gerilim tavan yaparken Ayhan Akman, "Ben Galatasarayım" ifadesini kullandı. Selçuk İnan ise bu yanıt üzerine "Galatasaray arkadan iş çevirmez. Biz arkadan iş çevirmiyoruz. Bak ben senin yüzüne konuşuyorum. Gelin yüzümüze konuşun" tepkisinde bulundu.

Gamaspor

PORTAL HABERİ

Son düzenleme:
Ya o değilde Ayhan nedir be Dursun. Galatasaraylıların çoğunun hazetmediği bir adamı geldi yardımcı antrenör yaptı.

Biri kendini Aga sanar digeri Efe ulan siz kimsiniz galatasarayin adini agzinisa aliyorsunuz terbiyesiz herifler, alin birini vurun ötekini

Ne olursa olsun hocasina sen kimsin demek karaktersizliktir.Sozde efendi Selcuk'tu demi

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu Sabri kadar sinsi bir adam yok, sırtımızda büyük bir kambur bu herif!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ticari bir işletmede bu tarz kavgalar oluyorsa nedenleri bellidir

dedikodu
ben yapıyorum bencilliği
otorite eksikliği(yetkilendirme de ve yetki verdiklerinizi koruma da sorun)
işverenin çalışanlarına karşı yetersizliği(maaşları gününde ödeyememe,primlerde sıkıntı ve adaletsizlik)

bunların hepsine neden olan asıl şey de profesyonel yönetilememe,kurumsal kimlikten uzak kalmadır

başı yenilecek ilk adam bence Nazifoğlu,ondan sonra da Dursun Özbek

Takimda otorite olmayinca gayet normal boyle seyler

Boyle durumlarda Aziz gibi baskanin olacak sicacak agizlarina

Sent from my iPhone using Tapatalk

JOR Selçuk'u kesmek için fırsat kolluyor bu belli, bizde bunu destekliyoruz. Ancak medya ve taraftarda Sneijder bu operasyonu yönetiyor algısı var ki özellikle medya da her Selçuk eleştirisine ama Sneijder diyerek karşılıyorlar Selçuk eleştirilerini.

Ancak ben Selçuk ile Sneijder'in aralarının öyle gösterildiği kadar bozuk olduğunu düşünmüyordum, şu olayın ortaya çıkması şayet doğruysa Selçuk'u harcayan Sabri ve Ayhan olduğu ortaya çıkıyor. Bu takımı kesinlikle JOR yönetmiyor gole ihtiyaç varken oyuna giren Cavanda sadece bana mı geçen yıl Orhan Atik'in gole ihtiyaç varken Tarık'ı oyuna almasını hatırlattı?

Bitek yerli çetesi vardı şimdi takım 3e bölündü. Hollandalılar / selcuk cetesi / sabri çetesi
Yapacağınız çözümü seveyim yönetim.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim anlamadığım bu sezon 3 oldu böyle olay hepsinde futbolcular mı haksız ?

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nazifoğlu&JoR 'in nok yeyemesinden kaynaklanıyor tamamen Td bunlara göz yumar futbol sorumlusu bu durmlardan bir haber olursa klübüde Sabriler Ayhanlar yönetir tabikide

Üst Alt