İşte Terim'in Aslanları!


fft1mm1426092.jpgÜnal Aysal'ın seçilmesi halinde Galatasaray'da futbolun patronu ilan edilecek olan Fatih hoca; Bursaspor'dan İbrahim Öztürk ve Nürnberg'den Mehmet Ekici ile anlaştı. Ersan Gülüm ise sıradaGalatasaray’da herkesin aklı fikri 14 Mayıs’taki olağanüstü genel kurulda... Ünal Aysal, Mehmet Helvacı ve Turgay Kıran’ın başkanlık yarışı vereceği kongre öncesi; adayların çalışmaları tam gaz sürüyor.Böyle slogana böyle harekâtDaha önce Helvacı’nın bir teknik adam ve 10 futbolcu (6 yabancı-4 yerli) ile her konuda anlaştığı; Kıran’ın ise 1 yerli ve 1 yabancı teknik direktörle söz kestiği haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Aysal’ın şimdiye kadar sır gibi saklanan çok gizli planlarına ise FANATİK ulaştı. “Galatasaray’ı Avrupa’nın zirvesine taşımak için ‘değerleriyle yenilenmiş güçlü bir Galatasaray” sloganı ile yola çıkan Aysal, tam da bu sloganı anlatan bir isme takımı emanet etmekte kararlı:Fatih Terim... Yönetici kadrosundaki büyük çoğunluğun da ‘İmparator’ isminde ısrarcı olduğu ve ‘kurtuluş reçetesi’nde ‘olmazsa olmaz’ların arasına Terim’i yazdığı biliniyor. Aysal-Terim görüşmelerinin de tüm hızıyla sürdüğü ve Fatih hocanın bu slogana uygun bir takım yaratmak için harekete geçtiği öğrenildi.‘Ersan Gülüm’ü bana bırakın’Hatta gelen son dakika haberlerine göre 2 yıldız tamam, 1’i ise sırada... İşte detaylar: Terim’in bu sene Bursaspor formasıyla müthiş bir sezon geçiren stoper İbrahim Öztürk ve Werder Bremen’in Nürnberg’den ısrarla istediği 10 numara Mehmet Ekici ile el sıkıştığı bildirildi. Aysal’ın seçilmesi halinde Galatasaray’da futbolun patronu olacak olan Terim’in Öztürk ve Ekici’nin yanı sıra Beşiktaş’ın çok istediği Ersan Gülüm konusunda da garanti verdiği kaydedildi; “Siz seçimi kazanın, Ersan’ı getirmek benim için kolay...”Kaynak Fanatik
 
Cevap: İste Terim'in aslanlarıHaber tamamen atmasyonda.

Ersanı bana bırakılar falan abartı.

En zor transferlerden biri Ersn.
 
Cevap: İste Terim'in aslanlarıİkisinide alırsak orta sahamız sağlam olur ama İbrahim Öztürk sırıtıyor.
 
Cevap: İste Terim'in aslanlarıBende inanmiyorum. Ve Mehmet Ekici gelirmi? Hic inanmam.

Bayern onu tutmak icin kiraladi. Heynckes kendi dedi Ekici kalsin diye. Öyle okumustum.
 
Cevap: İste Terim'in aslanlarıüst düzey stoper yok Türkiye de en fazla bir stoper oynatacaksın yanına yabancı ibrahim öztürk iyidir .
 
Cevap: İste Terim'in aslanlarıIbrahim Öztürk ikinci Servet olur yaa :DSerdar Kesimal - Serdar Aziz - Ersan Gülüm.

Yerli Stoper almak istiyorsan bunlardan birini almaliyiz.
 
Cevap: İste Terim'in aslanlarıIbrahim Öztürk ikinci Servet olur yaa :DSerdar Kesimal - Serdar Aziz - Ersan Gülüm.

Yerli Stoper almak istiyorsan bunlardan birini almaliyiz.Bencede.

Aslinda sunu yazacaktim: Alabiliyorsan bunlardan birini alacaksin.Ama ben bu "alabiliyorsani" yazmak istemiyorum arkadas artik.

Biz Galatasarayiz istedigimiz adami almamiz lazim, parasi neyse veririz aliriz. Kac para felan harcadiklarida beni hic ilgilendirmez adam gibi kadro kursunlar.
 
Cevap: İste Terim'in aslanlarıersan ve serdar aziz iyi bir ikili olur benim gözümde.yabancilari da sag ve sol bek icin kullaniriz. yabanci stoper'e gerek yok bu ikisi gelirse.
 
Üst Alt