İşte UEFA'nın Şike Talimatnamesi


2.05: UEFA'nın match fixing bölümündeki madde, teşvik ve şike uygulaması, kurumlardan ve kulüplerden bağımsız olarak tamamen kişisel girişimle dahi olsa adı geçen kulübün 1 ile 18 puan arasında puanının silinmesini hükmediyor.(Yani herhangi bir taraftar veya kulübe yakın bir kişi, kulüp yönetiminin bilgisi dışında kendi kendine bir takım için şike ya da teşvik uygulamasına gitse bile, söz konusu kulüp 1 ila 18 puanın silinmesi cezasıyla karşı karşıya kalır.)2.07: Eğer şike ve teşvik girişimi, kulüp yöneticilerinden haberdar veya bizzat kulüp yöneticilerin katılımı ile gerçekleşmişse söz konusu kulüp bir alt lige düşürülür. Eylemlerin sayısına göre alt lige düşürmeler devam eder.TFF'nin bu hükümleri reddetmesi için başka bir federasyona bağlı olması gerekiyor..
 
Cevap: İşte UEFA'nın şike talimatnamaesiAziz içeriden çıkarsa işler karışır ki malesef Aziz kısa sürede çıkacak gibi geliyor. İddanameye iddia yığını diyen adam çıkarsa UEFA falan dinlemez, MAA da zaten hizmetçisi, göz göre göre değiştirirler.
 
Cevap: İşte UEFA'nın şike talimatnamaesiNe feneri ikinci lige düşürürler ne azizi içerde tutabilirler. hiç bir şey olmamış gibi bu düzen devam eder. İnsanlarda artık futboldan adeletten tamamen soğur uzaklaşırlar. Olacaklar bunlar.
 
Cevap: İşte UEFA'nın şike talimatnamaesiHer ne kadar küme düşürülme konusunda endişem olsada,belkide küme düşme olacaksa eger,sezon sonuna atılmasının nedenin Fenerbahcenin ekonomik yapısını ayarlama konusunda biraz zaman kazandırmak icin oldugunu düsünüyorum.
 
Cevap: İşte UEFA'nın şike talimatnamaesiMuhammet reis, sen bu sike islerini baya takip ediyorsun anladigima gøre.Sence ne olur?

Bu dønem nasil biter?
 
Cevap: İşte UEFA'nın şike talimatnamaesiHer ne kadar küme düşürülme konusunda endişem olsada,belkide küme düşme olacaksa eger,sezon sonuna atılmasının nedenin Fenerbahcenin ekonomik yapısını ayarlama konusunda biraz zaman kazandırmak icin oldugunu düsünüyorum.Artık bu bir tahmin değil. Telefon dinlemeleri ile ispatlanmış bir şey. Özaydınlı yalvarıyor. Ee MAA da kabul ediyor.

İşte haber:

Sabah Spor - Bu haber çok konuşulur

Utanmadan o koltukta oturuyorlar. Bu konuşma bir skandaldır. Kimsenin de sesi çıkmıyor. Ali Dürüst bile dün "Artık yargıya intikal etti. Yargıyı bekleyeceğiz." dedi
 
Cevap: İşte UEFA'nın şike talimatnamaesiArtık bu bir tahmin değil. Telefon dinlemeleri ile ispatlanmış bir şey. Özaydınlı yalvarıyor. Ee MAA da kabul ediyor.

İşte haber:

Sabah Spor - Bu haber çok konuşulur

Utanmadan o koltukta oturuyorlar. Bu konuşma bir skandaldır. Kimsenin de sesi çıkmıyor. Ali Dürüst bile dün "Artık yargıya intikal etti. Yargıyı bekleyeceğiz." dedi

MAA sanki o koltuga kulüplerin haklarını savunmak icin degilde,Fenerin haklarını sauvnmak icin gelmiş.Ben kucagında bomba buldu masalına inanmıyorum.Bana göre MAA nın bu operasyondan kesinlikle haberi vardı ve birileri tarafından o koltuga bilerek itildi.Ali Dürüstün her zamanki hali:)
 
Cevap: İşte UEFA'nın şike talimatnamaesiDün erman toroğlu'nun dediğine göre iddianame ilk açıklandığında platini kararı hemen verin diye baskı yapmış. Bizim fenerasyon topluluğu da allem edip kallem edip adamı sene sonuna isteksiz de olsa ikna etmeyi başarmışlar. Ama herkesin dediği gibi kişilere cezayı verdikten sonra sene sonunu beklemek gibi bi durum nasıl olacak, hala merakla beklemedeyim.
 
Cevap: İşte UEFA'nın şike talimatnamaesi2.07: Eğer şike ve teşvik girişimi, kulüp yöneticilerinden haberdar veya bizzat kulüp yöneticilerin katılımı ile gerçekleşmişse söz konusu kulüp bir alt lige düşürülür. Eylemlerin sayısına göre alt lige düşürmeler devam eder.Fenerbahçe kepenk indirir diyebilir miyiz?
 
Cevap: İşte UEFA'nın şike talimatnamaesi2.05: UEFA'nın match fixing bölümündeki madde, teşvik ve şike uygulaması, kurumlardan ve kulüplerden bağımsız olarak tamamen kişisel girişimle dahi olsa adı geçen kulübün 1 ile 18 puan arasında puanının silinmesini hükmediyor.(Yani herhangi bir taraftar veya kulübe yakın bir kişi, kulüp yönetiminin bilgisi dışında kendi kendine bir takım için şike ya da teşvik uygulamasına gitse bile, söz konusu kulüp 1 ila 18 puanın silinmesi cezasıyla karşı karşıya kalır.)2.07: Eğer şike ve teşvik girişimi, kulüp yöneticilerinden haberdar veya bizzat kulüp yöneticilerin katılımı ile gerçekleşmişse söz konusu kulüp bir alt lige düşürülür. Eylemlerin sayısına göre alt lige düşürmeler devam eder.TFF'nin bu hükümleri reddetmesi için başka bir federasyona bağlı olması gerekiyor..renkdas süper haber ama benim anlamadigim hickimsenin böyle bir talimattan bahsetmiyor olmasi.
 
Cevap: İşte UEFA'nın şike talimatnamaesiolayın sayısına göre bir alt lig diyor yani fener amatör lige kadar gider kuralları adam gibi uygulasalar
 
Cevap: İşte UEFA'nın şike talimatnamaesi...neyseki eziklerin elinden en azından kupa alınacak...10 senedir bizden maddi anlamda bukadar üsütün olan takım hala başarı olarak altımızda:D
 
Cevap: İşte UEFA'nın şike talimatnamaesiHafta sonu bende aramisdim, birsey bulamadin. Hangi dokümanda yaziyor bunlar? Link atabilirmisiniz?
 
Üst Alt