İşte Yakın Gelecekte A Takımda Şans Bulabilecek Yeteneklerimiz... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kabul etmemiz bi gerçek var ki türk genç yeteneklerin çoğu bu fiziksel yetersizlikten yok oluyor.boydan bahsetmiyorum ,güç ve kas yetersizliği.

Hemen hemen bütün Takım sakat veya cezalı iken hala şans bulamiyorlarsa eğer işimiz var.
Sırf selçuk maç parası alacak diye,donk forvet oynatilacak diye bu gençler heba oluyor.

Hemen hemen bütün Takım sakat veya cezalı iken hala şans bulamiyorlarsa eğer işimiz var.
Sırf selçuk maç parası alacak diye,donk forvet oynatilacak diye bu gençler heba oluyor.

transfer olayını terime yıkmamalıyız adam bas bas bagırdı forvet istiyorum diye almadılar,ama istifa etmesi gerektiğine bende katılıyorum...

Şu aşamada Terim istifa yazmak daha sonra bu yazana bende katılıyorum diye yazan başka birinin desteğini okumak filan.. Direkt olarak beynimi kontrol ettirirdim sabah ilk iş olarak doktor yerinde mi ben normal düşünemiyorum diye. 7 düvel savaş açmış topyekun mücadele ediyoruz, etmeliyiz adamlar istifa diyor ya.

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yahu bırak maval okumayı terim istifa diyorsun sonra gençleri oynatmıyormuş işimiz zormuş bıraksana abicim sen su işi , Terim istifa istiyorsan sanane kimi oynatıyorsa oynatır.

Sanki sana kaldı kimin oynuyacağı işin gücün ortalığı karıştırmak , takım yenilse de hocaya sallasam diye bekleyen birisin Yunus ya da diğer gençler oynamış oynamamış sanki çok umrunda.

170'in üstünde adam var mı bu listede?
çoğu 16 -17 yasında.abdulsamed 1.86,gökay 1.85 var.bartug elmas 15 yasında ama şimdiden 1.70.175 civarı sanırım.yusuf gümüşte boy oalrak fena değil ki o da 15 yasında.mustafa kapı 16 yasında ve boyu normal yasına göre.yine potansiyelli stoperlerimizden emin bayram yasına göre uzun biri,ısık kaan arslan boy olarak iyi 17 yasında..

ali yavuz 1.75
ahmet sivri 175. civarı

gencler konusunda haklısın da bu terim konularını biizm twitetrdaki grupta yazsan linç edilirsin abi,beni bile deli terimci yaptılar adamlar :D

Mustafa ve Bartug iyi gibi.
Ayhanin oglu da iyi diyorlardi veya Hakan Baltanin. Belki de Sergen yazmisti yine. Fakat bu 18 19 yasina kadar bekletme olayini anlamiyorum. Yanilmiyorsam Feldkamp Okan ve Mustafayi 17 yasinda oynatmisti. Mustafa Kapi 8 numara ise insallah bu yaz sans bulur. Belki transfere bile gerek kalmayacak. Mustafa'nin yasca buyuklere karsi oynamasi com buyuk avantaj ve umudumu attiriyor.

Mustafa ve Bartug iyi gibi.
Ayhanin oglu da iyi diyorlardi veya Hakan Baltanin. Belki de Sergen yazmisti yine. Fakat bu 18 19 yasina kadar bekletme olayini anlamiyorum. Yanilmiyorsam Feldkamp Okan ve Mustafayi 17 yasinda oynatmisti. Mustafa Kapi 8 numara ise insallah bu yaz sans bulur. Belki transfere bile gerek kalmayacak. Mustafa'nin yasca buyuklere karsi oynamasi com buyuk avantaj ve umudumu attiriyor.
bartug ve mustafayı nasıl kullanacagımız cok önemli.bartug,samet bi de ismail zehir var ....emre okan ve suat tadı var 3ünde de.ama bartug ve mustafa kapı müthiş önemli bizim için.çok büyük paralar kazanabiliriz.

1543263986616.png

samet de yine döktürmüş.oglum benim.mustafa kapının attıgı 2 frikik golünü görmüşsünüzdür.bartug zaten cok klas goller atıyo haftalardır.bartug ve mustafa kapının geleceğine dair bi konu acıcam.çok yetenekli 2 ortasaha çünkü.mustafanın yaşı geldi,artık 16.bartug 15 yasında ama fiziği yaşıtlarının önünde.bu 2 cocugu nasıl degerlendirecegimize dair tartısmalıyız.bunlara sahip oldugumuz için bi hayli şanslıyız çünkü.

Üst Alt