İşte Yeni Çubuklu Forma | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Yeni Çubuklu Forma

IMG00176-20110101-1840.jpg

Birkaç saat önce Selocan dergide yeni çubuklunun resmi olduğunu, kendisinin o anda medeniyete uzak bir yerde bulunduğunu, eğer mümkünse benim almamı ve tarayıp resmini bloga koymamı söyledi. Fakat henüz Eskişehir'e Galatasaray Dergisi gelmemiş. Bir saat civarı geçti ve Rauf Dilsiz isimli bir blog okuru arkadaştan bir mail aldım. Kendisi önce dergide formanın resmi olduğunu haber verdi, ardından da ben yukardaki gibi "alamadım" deyince, resmi çekip yolladı. Biz dergiyi edinip daha net fotoğraflar çekene kadar, şimdilik bununla idare edelim. Görmeyen görsün, haberdar olsun. Tahmin ve önceki çizimlerle paralellikler ve analizler daha sonra. Rauf arkadaşımıza da teşekkürlerimizi sunuyoruz çokça.

Edit: Geçen hafta edindiğimiz bilgilere göre sevgili Okan'dan rica ettiğimiz çizimle birebir görülüyor ilk bakışta. Ayrıca yine dergide yazan bilgiye göre forma 7 Ocak'ta çıkacakmış.

GALATASARAY FORMALARI: İşte Yeni Çubuklu

Cevap: İşte Yeni Çubuklu Forma

Keske 3 Sari yerine 3 Kirmizi cubuk olsaydi. Umarim burada görüldügü gibi acik degildir.

Üst Alt