İşte yeni formalarımız - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte yeni formalarımız

Cevap: İşte 2010-2011 Sezonu Formaları!

Krem renkli formasından ve Parçalı formadan alıcam kesinlikle.

Film mükemmeldi. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Bir tane de Aslantepe forması açıklanacakmış ileriki bir tarihde. Onu da sabırsızlıkla bekliyorum.

Cevap: İşte 2010-2011 Sezonu Formaları!

pembe gibi olan gereksiz olmus zira krem rengi çok benziyor 2si de açık, bir tane de koyu yapabilirlerdi..

Cevap: İşte yeni formalarımız

hiç bir formayı beğenmedim.renkleri hadi geçtim de adam gibi model bile yapamıyolar artık formalara.2007-2008 sezonunda giydiğimiz parçalıyı niye bozdular bi türlü anlamıyorum en güzel parçalılardan biriydi o getirdiler son 2 senedir şu iğrenç parçalıyı.beyaz forma desen daha kkötü aslan amblemi koyamazlar heralde çocuk tişörtü gibi olmuş.mercan! rengi formaya laf bile etmek istemiyorum.ayrıca şu formanın sol tarafında niye hiç birşey yok.sağda amblem ortada reklam ve adidas amblemi sol taraf bomboş.rezalet valla.forma falan almayı düşünmüyorum bu yılda.eşofman alırım sweatshirt alırım daha iyi.

Renklere yorum yapmam, beğenen beğenir ama, tasarımlar 3 senedir aynı. Kollarda 3 çizgi tamam al sana forma. Ne renk verirsen ver sonra. Allah belanı versin Adidas.

iki yeni formayıda alıcam ilk arslanı alıcam ama:D 4. cıksın onuda alıcam anasını satıyım:D

Somon hoşuma gitti beyaz idare eder parçalarıda klasik oldu zaten internette bile muhteşem çizimler varken neden daha iyisi yapılmaz anlamıyorum :(

Üst Alt