İsveç'te Bazı İşverenler Çalışma Saatlerini Düşürdü | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İsveç'te Bazı İşverenler Çalışma Saatlerini Düşürdü

Maksimum 5 olmali . Egitim sistemi degismeli . Haftada en az iki gun tatil olmali . Insanlar calismak icin yasamamali . Iyi bir yasam icin calismali . Bununla beraber is verimi de kesinlikle artmali .

Ölek lan biz. Valla boşa yaşıyoruz. Lağlet olsun. Doğunabilecek o kadar ülke var, sen git TR'de doğ. Şimdi ilik gibi iskandinav hatunlarıni götürmek vardı. İnsan gibi şartlarda yaşamak vardı. Sürün babam sürün.

bos isler bunlar, daha onemli seyler var hayatta

mesela uremek

uremek onemli bi ihtiyac

383997-3-4-2763d.jpg

Bizim burda da pazar günü çalışma yasasını konuşuyorlar.
Büyük ihtimalle geçer gibi.
Yaşanacak ülke benim için Norveç İsveç Finlandiya gibi ülkeler. Ama yakında oranında anasını beller tayyipin din kardeşleri.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Bizim burda da pazar günü çalışma yasasını konuşuyorlar.
Büyük ihtimalle geçer gibi.
Yaşanacak ülke benim için Norveç İsveç Finlandiya gibi ülkeler. Ama yakında oranında anasını beller tayyipin din kardeşleri.

çok soğuk çok durağan ve SIKICI. intihar oranları ve seri katil oranlarıda buralarda yüksek diye biliyorum. VE sen cidden burada yaşabileceğine inanabiliyormusun LEONARDO senin gibi Biri he? :distant:

çok soğuk çok durağan ve SIKICI. intihar oranları ve seri katil oranlarıda buralarda yüksek diye biliyorum. VE sen cidden burada yaşabileceğine inanabiliyormusun LEONARDO senin gibi Biri he? :distant:

Valla bir kez Tromso ya gittim zamanında gece yatamiyordum güneş batmiyordu böyle alt üst olmuştu bünyem .

Ben severim ya sakin yeri balık türü şeylerle uğraşır giderim. Evet intihar oranı çok alkol tüketimine ondan devlet sinir koymuş.

Ama yoksa insanlar yaşıyor bizim Türkler gibi koşturmuyorlar yok bayram yaklaşıyor yok evin çatısıni bitireyim yok memleketteki tarlanin etrafını çevireyim yok çocuğu evlendirim yok şu yok bunu yok.

8 neye göre ideal ?
İnsanlar dünyaya çalışmaya mı geldi?

Herkesin adam akıllı işi olsa , gelirler arasındaki makas daralsa 6 saat bile çalışmak için fazla olur.
Amaç zengini daha çok zengin etmek değil de fakiri yukarı çekmek olmalı.

HELAK OL YAĞLI SURAT!
Uyku iş ve kalan vakit eşitliği baz alınarak. Zaten 8 saatlik işte optimum verim süresi 6.4 saat imiş, 6 saatlik bir dilimde bu 5'e kadar düşer.

Üreten ülkelerde az çalışmak doğru gelmiyor bana. İsveç üreten bir ülke aslında.

Uyku iş ve kalan vakit eşitliği baz alınarak. Zaten 8 saatlik işte optimum verim süresi 6.4 saat imiş, 6 saatlik bir dilimde bu 5'e kadar düşer.

Üreten ülkelerde az çalışmak doğru gelmiyor bana. İsveç üreten bir ülke aslında.
Üretken
Tüketen bunların hepsi yalan dolan.

Koskoca dünya neyimize yetmiyor.

Aç açgözlülük olmazsa eğer yeryüzünde 25-45 yaş arası olan herkesin günde 5 saat çalışması ile ne kimse aç kalır nede gelir adaletsizliği olur.

HELAK OL YAĞLI SURAT!

Üst Alt