İtalya, 53 Yıl Aradan Sonra Avrupa Şampiyonu Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İtalya, 53 Yıl Aradan Sonra Avrupa Şampiyonu Oldu

Londra'ya finale koronanın girmesini yasaklamışlar, Sözde olümcül bir ingiliz mutasyonu delta varyantı virüsü var...
Koronaya sadece korkutulmuş korkaklar inanıyor görüldüğü gibi... KİMSEDE MASKE YOK... Ayakta uyutuluyorsunuz.

2021-07-07t215003z_1745942410_up1eh771ondbl_rtrmadp_3_soccer-euro-eng-dnk-report_16_9_1625829992-880x495.jpg

bir zeki sensin. afferin büyük resmi görüp oyunu çözmüşsün
kardaşımm ölümcül vürüs var herkez ayakta ölüyoo, tüm alamanya falan ingiltere falan kırılıyo,ingiliz delta varyantı var yeğenim
20781.jpg

benmi izin verdim maskesiz toplu maç izlemeye, Londrada koskoca bir ingiliz hükümeti ve bir sürü seyirci var aynı düşünen... orası İngiltere - Londra (Wembley Stadyumu)

kardaşımm ölümcül vürüs var herkez ayakta ölüyoo, tüm alamanya falan ingiltere falan kırılıyo,ingiliz delta varyantı var yeğenim
20781.jpg

benmi izin verdim maskesiz toplu maç izlemeye, Londrada koskoca bir ingiliz hükümeti ve bir sürü seyirci var aynı düşünen... orası İngiltere - Londra (Wembley Stadyumu)
Aslında seni bir kere yoğun bakıma sokup insanların nasıl acı çeke çeke öldüğünü izletmek lazım ama sizin gibiler gözlerinin gördüğüne bile inanmaz muhtemelen

HerkeZ yerine herkes yazmayı öğren sonra alıntıla beni bir daha.

Bu tarz saçmalıkları forumda okumaz üzücü cidden . Sadece twitter çöplüğünde görüyorduk böyle şeyleri

20781.jpg

Kafa piril piril gercekten.

"Koronaya sadece korkutulmuş korkaklar inanıyor görüldüğü gibi... KİMSEDE MASKE YOK... Ayakta uyutuluyorsunuz."

Senin gibi geri kafalalilar yüzünden bu Corona illetinden asla kurtulamayacagiz.

Üst Alt