İtalyan Senatör'den Cengiz Ünder ve Merih Demiral'a Çirkin Tepki: "Türkiye'ye dönsünler!" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İtalyan Senatör'den Cengiz Ünder ve Merih Demiral'a Çirkin Tepki: "Türkiye'ye dönsünler!"

özgürlük demokratiklikler ülkesi demişsin ama bi gol sevincine tahammülün yok. demokrasi böyle mi oluyormuş.

hoş axis faşist italyanın ardılı olan bi ülkeden ne beklenir ki. avrupalılar çok yobaz. en güzel insanlar doğu asyalılar.

özgürlük demokratiklikler ülkesi demişsin ama bi gol sevincine tahammülün yok. demokrasi böyle mi oluyormuş.

hoş axis faşist italyanın ardılı olan bi ülkeden ne beklenir ki. avrupalılar çok yobaz. en güzel insanlar doğu asyalılar.

Bunlar 2002 Dünya Kupası'nda altın golü atıp İtalya'yı eleyen adamı yaka paça kovdular ülkeden. Cidden ahkam kesmesi gereken son ülke olabilirler.

Cengiz ve Merih'den açıklama gelmedi mi? Ben olsam direk aciklama yapardim: "Istenmediğim yerde kalmak istemem", diye.

reis sen sanirim international diplomacy falan okuyordun degil mi

su anti-tr haberler hk ne dusunuyorsun imajimiz afganistan kadar olur mu
Political Science kardesim ama iste international relations agirlikli calistim cogu zaman.
yok olmaz turkiyenin international onemi onun icin cok fazla. turkiye dislanamaz.
anti-tr haberleri erdoganin batiyla cok kotu iliskilerinden dolayi baska bisey degil.

Political Science kardesim ama iste international relations agirlikli calistim cogu zaman.
yok olmaz turkiyenin international onemi onun icin cok fazla. turkiye dislanamaz.
anti-tr haberleri erdoganin batiyla cok kotu iliskilerinden dolayi baska bisey degil.

+

kurtlerin iside karsi savastiklari icin o bolgede yasayan tum kurtlerin sakin ve huzurlu sanmalari da onemli rol oynuyor

pkkin aktiviteleri avrupalilari pek etkilemiyor, isid kadar saldirgan bir organizasyon olsaydi simdi cok daha farkli bir algi yaratilirdi buyuk ihtimalle

erdonun agresif mesajlari da yardimci olmuyor tabi

İtalya'da ciddi tepki var yalnız bunun dışında da, herkes Erdoğan'ın adamı gitsin falan diyor kimisi de futbolculuğunu takdir ediyorum ama diğer konularda yorum yapamam diyor.

Senatör bilmediği işlere karışmış sen ülkendeki ırkçılığı konuş önce. Juve ve Roma bırakmaz oyuncularımızı, bıraksa bile Avrupa'nın diğer devleri sıraya girer. Futbolcular böyle şeylerden etkilenebiliyor bazen, kulaklarını tıkayıp muhteşem yaptıkları işlerine konsantre olmalılar.

Modern sanılan Fransa-İtalya-İspanya, alayı terör devleti olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Terör sevdalısı, sömürgeciler.

Üst Alt