İtalya'nın Dünya Kupası Kadrosu Belli Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İtalya'nın Dünya Kupası Kadrosu Belli Oldu

ön libero+merkez ortasahaları ne kadar müthişse diğer mevkiler o derece kötü bence,Thiago Motta-Pirlo-De Rossi-Montolivo 4lüsü müthiş.hepsini de aynı anda 11de oynatırım

Sana göre yıldız yada şöyle diyeyim dünya futbolunun şuanki durumuna göre yıldız ,

benim demek istediğim şey çok farklı benzer bir şeyi brezilya içinde söylüyorum mesela !

Günümüz futbolcuları ile eski futbolcuları karşılaştırmak yersiz.Bundan 10-15 sene önce takımlar bu kadar iyi savunma yapamazlardı ama hücümları çok iyi olurdu.Şimdiki futbolcuların sönük kalması da artık her takım defans yapmasını öğrendiği için

Bu arada Balotelli kesin olarak Milan da kaliyormus, menejeri Raiola bunu acikladi, Milan da satmayacagiz diye aciklama yapmis.

Artik kafasi daha rahat olur ve rahatca oynar Balo.

Roberto Baggio

Del Piero

Maldini

Cannavaro

Vieri

Inzaghi

Albertini

Zola

Totti

gibi fenomen oyuncular olurdu eskiden. Onlarla kıyaslandığında bu kadro bana da pek heyecan vermiyor..

------------------------------------Buffon---------------------------------------

------------------Barzagli------Bonucci----Chiellini---------------------

Maggio------------De Rossi---Pirlo---Motta---------------Criscito

-------------------------------Rossi---Balotelli-----------------------------

İyi kadro oldu bence.

Orta sahanın daha dinamik olması gerekir..Verratti veya Florenzi oynayabilir

Şampiyon olabilirler.

Defansları çok iyi, orta sahaları da tam takım orta sahası.

Tek sıkıntı hucumda ama form tutarsa çok can yakarlar. Dünya Kupası biraz da kura şansıdır.

Gayet dengeli ve sert bi takim diger Italyan takimlarindan kalite olarak dusuk filan degil kesinlikle 3 asagi 5 yukari hep boyledir Italyan takimi.Is yaparlar turnuvada gizli favorim.

İtalya nin çok dengeli kadrosu var. Bence turnuvanın favorilerinden....

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt