İtalyanlar: "İspanya-Hırvatistan Maçının Sonucu Önceden Ayarlandı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İtalyanlar: "İspanya-Hırvatistan Maçının Sonucu Önceden Ayarlandı"

Cevap: İtalyanlar: "İspanya-Hırvatistan Maçının Sonucu Önceden Ayarlandı"

selçuk da katılıyormuş bu habere arkadaşlar

2-2 denince aklına "bursa'dan gol haberi var" gelenler beğene tık :)

bitiren.jpg

umarim 2-2 biter ,tum kalbimle diliyorum ama Ispanya yatmaz :yenieek:

İtalya ya laf edenleri kınıyorum!! Daha önce 2-2 bitmiş bir maç yüzünden nasıl olduğunu dünya gördü. İtalya elenmişti. Adamlar emek veriyorlar satılmış bir maç Hırvatlara yakışır ama İspanya ya yakışmaz. İspanya 3-4 tane geçirip yoluna devam etmeli. Sonraki turlarda yoksa ah lar çıkar!

İtalya emin olun Türkiye den çok daha delikanlı ve dürüst bir ülke !! Juventus u düşürdüler. Rezil rüsva ettiler. diğer takımları düşürdüler ağır cezalar. Ya biz ! 1 yıl geçti.

Yarın İtalya ile aynı konuma düşsek 2-2 için bu lafları etsek adamlar bize demez mi? Siz Türkler 15 Maç ŞİKE yapan 2-3 takıma değil ceza ödül vermediniz mi? Siz dünya nın en ŞİKECİ AHLAKSIZ ülkesisiniz deseler İtalya ya 75 milyondan 1 kişi çıkıp laf edebilir mi?

Kısaca lafınızı bilin de edin derim.

İtalya ya laf edenleri kınıyorum!! Daha önce 2-2 bitmiş bir maç yüzünden nasıl olduğunu dünya gördü. İtalya elenmişti. Adamlar emek veriyorlar satılmış bir maç Hırvatlara yakışır ama İspanya ya yakışmaz. İspanya 3-4 tane geçirip yoluna devam etmeli. Sonraki turlarda yoksa ah lar çıkar!

İtalya emin olun Türkiye den çok daha delikanlı ve dürüst bir ülke !! Juventus u düşürdüler. Rezil rüsva ettiler. diğer takımları düşürdüler ağır cezalar. Ya biz ! 1 yıl geçti.

Yarın İtalya ile aynı konuma düşsek 2-2 için bu lafları etsek adamlar bize demez mi? Siz Türkler 15 Maç ŞİKE yapan 2-3 takıma değil ceza ödül vermediniz mi? Siz dünya nın en ŞİKECİ AHLAKSIZ ülkesisiniz deseler İtalya ya 75 milyondan 1 kişi çıkıp laf edebilir mi?

Kısaca lafınızı bilin de edin derim.

O zaman Aziz Yıldırım'da bizim Sturm Graz maçına laf atmakta haklımı ? İki takımda işine yarayanı alınca paslaşmıştı ?

Olası bir tesadüfi 2-2 lik sonucun olmasını engellemek için yapılmış bir söylem.

İnşallah maç 2-2 biterde şerefsiz şikeciler çıldırır.

Bizim maç başından sonuna kadar öyle gitmedi. son dk larda 4-5 dk dı galiba haber gelince gol yememe derdine girdiler.

Buradaki olay başlı başına ŞİKE !! 2 gol bilerek yiyip 2 golü bilerek atıyorsun!! Maçı oynanmadan ayarlıyorsun.!

Sturm - GS maçı bu açıdan farklı. Biz maç öncesi ne ayar yaptık ne de hesap haksız mıyım?

İtalyanlar herhalde kendileriyle karıştırdılar İspanya'yı. :) İspanya'nın bu tür şeyler içinde olacağını sanmam.

Ben iddaanın gaza gelip maç skoruna oynatmama olayını anlamadım, onlar inanmış :lol:

Bu 2-2 ler hep şikecilerimi buluyor acaba :lol:

İtalyadan salvolar : " Asıl şikeci İspanyollardır, üstelik cemaat..."

bunların kafası şikeden dolayı artık farklı çalışıyor uluslararası dev bir organizasyonda hangi takıma yer böyle birşey yapmak uefa öper adamı öper :eek:

Demek onlar olsa o durumda yapacaklar aynisi...

ulan ispanyaya yüklü giriyoruz berabere biterse başlarım böyle işe.Bu maçı ispanyanın kazanamaması gibi bi durum yok.Normal şartlarda 3 tane atması lazım.

Isanyollar Raad olun diler...Basabilirsiniz...

Ben ilk gole Iniesta diye basicam :)

ulan ispanyaya yüklü giriyoruz berabere biterse başlarım böyle işe.Bu maçı ispanyanın kazanamaması gibi bi durum yok.Normal şartlarda 3 tane atması lazım.

vallaha Hirvatlari cok kucuk gormussun.. benim gorusume gore Ispanya - Hirvatistan cikar bu guruptan..

Italyanlar kadar igrenc bir milli takim yok cidden. sampiyonu falan türkiye'deki fener kadar kirli, milli takimlarida öyle. uyuz oluyorum adamlara.

Üst Alt