İte Köpeğe İnat Dön Be Ünal Aysal! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İte Köpeğe İnat Dön Be Ünal Aysal!

Aysal zarar ettirdi he. Hadi diyelim tamam Aysal beyefendi zarar ettirmis olsun, ulan su riva ve florya peskesinde aysalın ettirdiği zararın belki 10-20 katı zarar ettirildi tek hamlede. Kulübün tek umudu buydu bunlar da piç oldu gitti kimse farkında degil. Hala iste 5 sene sonra şöyle para gelecek böyle para gelecek diye milleti uyutma derdindeler. Gelir o paralar bekleyin. Dursun doneminde yapılan transferlere girmiyorum bile. Sportif olarak yaşadığımız rezillikler de cabasi.

Neyse dursun başkanımız sezon sonunda ftoru getirecekmiş bakın huloghh

Ya geçin bu işleri bir öğrenmişler yok ceza yok ffp bilmem ne! Hep aynı terane başka bir şey bildikleri yok. Bu adam döneminde ceza alınmadı. Bu adam gittikten 2 sene sonra ceza alındı. Öyle veya böyle bu adamın bıraktığı takımla sen şampiyon oldun ve CL'ye direkt olarak katıldın. Öyle mi? Öyle...

Geçeceksiniz bu işleri! 3 senedir kimler yönetiyor bu kulübü? Kimin döneminde ceza yendi ben ona bakarım. Adam olacaksın o cezayı yedirmeyeceksin o vakit.

Para yok deniyor. Bu sene 20 milyon avro bonservis ödenmedi mi? Hangi para yokmuş? Geçin bu işleri bırakın artık bu sabit fikri. Bu safsatalara karnımız tok.
dursunun lafıyla konuşuyorlar burda. adım gibi eminim ünal aysal başımızda olsa o cezayı yedirmezdi bize. aysal bu külübü aldığında borca batmıştı zaten çok güzel idare etti yıllarca borçları ve yanında onlarca kupa kazandırdı

abi bu adam borcu 5 senede mı ındırırız dıye bı sözlesmeye ımza atmıs dıger takımlar 10 yıllık ımzalamıs sanırım öyle bişeyler vardı. O yüzden dengeyı saglayamayıp erken ceza yemıstık. cezayı falan bosverelım keske gelse ama bu saatten sonra rahatını bozup gelmez
Ben ona pek inanmıyorum. Galatasaray'ın 10 sene vadeli imzalama şansı olsa imzalardı neden imzalamasın da kulübü gereksiz yere sıkıştırsın? Hiç sanmıyorum. Hatta kongredeki konuşmasında Dursun'a dönüp ben size anlatmıştım şöyle şöyle yaparsanız, o şekilde savunma verirseniz bir şey olmaz demiştim dedi. Dursun tek kelime edemedi. Sonra konuşuruz başganım gibisinden bir şeyler mırıldandı. Hem Dursun'un hem Yarsuvat'ın suratına suratına vurdu biri bile yüzüne karşı tek kelime edemedi geçsinler bu işleri. Bizim de gözümüz var Recep biz de görüyoruz.

Önce taraftar adam olsun Dursun'u göndersin sonra geliyor mu gelmiyor mu hep beraber görürüz.

Sen yoksan kopsun kıyamet
Senin geri dönmene bu davet
Daha ne söyleyeyim sana başkanım
ANLA ARTIK hayatım SENDEN İBARET

qb31pB.jpg

ayrıca şuan takımı kimler taşıyor

-sneijder ( bu sezonki son 10 haftayı baz alırsak)
-bruma ( bruma olmasa heralde 10. felandık )
-muslera (söyleyecek söz yok )
-chedjou ( milyon stoper aldık ama en iyi stoperimiz)

diyecekelerim bu kadar hakim bey. duygun ve dursunun aldığı hiçbir transfer şuan takımı taşıyamıyor

aysalın olmayan kaynakları harcaması mancini ve prandelli tercihlerinin etki yaratmaması kulübü çöküşe götürmüştür bugün dursun varsa bu birazda aysal yüzündendir kimse bu gerçeği görmek istemiyor nedense geliyorsa gelmesin demeyiz kaynak yaratacaksa buyursun gelsin olanı harcasın. futbola karışmasın güçlü yönetimle gelsin.

Gelsede kurtulsak şu geyikten ya acayip sıktı artık...

Hayır bir de anlamıyorum ki arkadaş, ben muhasebeci değilim taraftarım bu sebeple mali konular vs beni ilgilendirmez diyorsunuz, ama konu Terim olunca her biriniz CEO'ya dönüşüyorsunuz; yok efendim başkana şöyle yapılmazmış böyle yapılmazmış falan filan.

Sadece başarıya ve oynanan futbola bakıyorsanız Terim'i çağırmanız lazım Aysal'ı değil; çünkü Aysal yalnızca Terim varken başarılı oldu, başka hocalarla başarılı olmadı.

Aysal sevdasi, bir poltikaciya olan suni sevdadan bir farki yok. Maliyetten kim sorumlu, futboldan kim sorumlu diye ayirabilmek hafif bir mantik bilincidir. Bu politikaciya olan sevdadan, mantigi bir kenara birakmaktan baska birsey degil.

Drogba´lari, Sneijder´leri getirebilecek maddi gücte bir Galatasaray olsa gelir. Ama "fiyatlarin ucuzlamasi icin son günü bekliyoruz" diyecegi bir Galatasaray oldugu icin, kisa vadede dönmeyi aklin ucundan bile gecirmez. Bu adam Drogba ile Sneijder transferinden sonra basarinin garanti oldugunu düsünüp, fazla ileriye gidip, cok büyük bozguna ugramis bir adam.

Neden gittigi belli oldugu icin, dönmesi icin de hic bir neden yok. Taraftara bir kac ay önce gazlayip, gecen hafta bunu kacirdi zaten agzindan. Yemin ederim ki bende dönmesini istiyorum, ayni sekilde bu aglamalarin bitmesi icin.

656de97d17ed92d44b0be1488e3772f8.jpg

Galatasaray nasil basari olabilir sorusunu, bu dönem kendisi cevaplayabilse, gitmezdi zaten. Umarim döner de, görürüz kerametini.

Her yenilgide her kötü transferde nekadar olumsuzluklar varsa
Akla gelen isim ünal aysal oluyor.
Gene boş konu olmuş 10 satır yazıyosunuz hep aynı şeyler açılan konu ismi farklı
Ünal aysal gelmez gelmesinde Koca Gs tek ünal aysalmı var
Ünal aysalın yapacağı tekşey genç dinamik adamlara destekverip yönetimde bulunmasını sağlamaktır.

Bıktım lan aysal gelsin terim gelsin sevdasından.geçmişe saplanıp kalmışız vazgeçin şu döngüden artık ya.

tapa
a
l
k

FFP'den dolayı ceza aldık tamam Ünal Aysal'ın da bunda payı vardır da be arkadaş en azından başarılı oluyorduk şampiyonlar ligine gidiyorduk gelir elde ediyorduk. Dursun denen çapsız 2 sezondan beri dünyanın parasını harcardı boş boş adamlara elde ne başarı var ne bişey.5 para etmeyecek futbolculara dünyanın bonservisi verildi dünyanın yıllık ücretleri verildi.başarı yoksa napayım ben transferi osunu busunu.Bakkal yönetemeyecek adama kulüp emanet ettiler gün yüzü göremedik 2 senedir.Riva arazisini de piç etmezse bu Dursun valla ben de bişey demiyorum.

Aysal sevdasi, bir poltikaciya olan suni sevdadan bir farki yok. Maliyetten kim sorumlu, futboldan kim sorumlu diye ayirabilmek hafif bir mantik bilincidir. Bu politikaciya olan sevdadan, mantigi bir kenara birakmaktan baska birsey degil.

Drogba´lari, Sneijder´leri getirebilecek maddi gücte bir Galatasaray olsa gelir. Ama "fiyatlarin ucuzlamasi icin son günü bekliyoruz" diyecegi bir Galatasaray oldugu icin, kisa vadede dönmeyi aklin ucundan bile gecirmez. Bu adam Drogba ile Sneijder transferinden sonra basarinin garanti oldugunu düsünüp, fazla ileriye gidip, cok büyük bozguna ugramis bir adam.

Neden gittigi belli oldugu icin, dönmesi icin de hic bir neden yok. Taraftara bir kac ay önce gazlayip, gecen hafta bunu kacirdi zaten agzindan. Yemin ederim ki bende dönmesini istiyorum, ayni sekilde bu aglamalarin bitmesi icin.

Galatasaray nasil basari olabilir sorusunu, bu dönem kendisi cevaplayabilse, gitmezdi zaten. Umarim döner de, görürüz kerametini.
hacı sende 9 yıldır aynı yazı ve fotoğrafı her konuda paylaşıyorsun. yeni şeyler geliştir.

Şimdi baktımda 3.5 sezonda 111 milyon euro sadece bonservis ödemişiz Aysal döneminde, imza paraları ve astronomik kontratları da hesaba katınca toplam harcadığı para ne kadar acaba merak ettim.

2011/2012 sezonunda yalnızca 24 milyon euro harcanmış olması da manidar. Yeni iskelet oluşturduğumuz sezon 24 milyon euro harcamışız ve başarılı olmuşuz... ''Vizyon'' transferlerinden sonra ise dişe dokunur tek başarı ŞL'de 2. tura çıkmamız.

Not: Çeyrek finale çıktığımız sezondaki devre arası transferlerini başarı olarak saymadım çünkü göz var nizam var Schalke maçını eskiler kazandırmıştı.

Son düzenleme:
Kulübün nasıl içine edip kaçmasını hepimiz şahit olduk, biatçıları da şahit olmuştur

Başarılı bir başkandı, sportif anlamda bakacaksak Dursundan daha iyi ama kendisi kulübün bugünkü sorunlarının baş sebeplerden birisi olduğu gerçeği değiştirmiyor

Üst Alt