İtiraf- Destek Topici ! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İtiraf- Destek Topici !

Cevap: İtiraf- Destek Topici !

operasyonda dağda susuz kaldık ve gece mevzide komutanımın suyunu çalıp içtim affet komutanı :)

Bende küçükken Fenerliydim baba baskısı sonucu.Sonra çok iyi hatırlıyorum bir Denizli maçı sonrası bu ne b.ktan takım deyip ligin puan tablosuna bakarak rastgele takım seçtim.Göztepe çıktı.Onu desteklemem 1 hafta sürmedi Trabzon'u tutmaya başladım.En sonunda annemin takımı Galatasaray'a geçtim.Adım döneğe çıkar diye bir daha takım değiştirmedim.İyi ki de değiştirmemişim.:D8 yaşıma kadar takım bulma sürecindeydim anlayacağınız.

Bu bombaymış, o yaşta çözmüş Fenerbahçe'nin nasıl bir takım olduğunu. :D

Okulda çıkış zili çalınca elimizdeki ıvır zıvır çöplerini çöp kutusuna atmak yerine önümüzdekilerinin çantasına koyuyorduk :D :D Birde ilköğretimdeyken arkadaşımın çantasını çöp konteynırına atmıştık :D :D ama ne yapalım oda camdan bizim çantalarımızı atmıştı ! :D

1.sınıfta altıma etmiştim,küçük ama:D,küçükken hocanın yüzüne küfür etmiştim dayağı yedim tabi,yine küçükken:D serviste 2 kişinin üstüne kusmuştum,uzun eşek oynarken bi kaç kere pantolonum yırtıldı,eski kiracının kızıyla pek hoş şeyler yaşamadık,annesinin haberi yoktu kusura bakmasın:D,sıvı sabunun içine de bi kaç kere işemişliğim var eskiden:D

1.sınıfta altıma etmiştim,küçük ama:D,küçükken hocanın yüzüne küfür etmiştim dayağı yedim tabi,yine küçükken:D serviste 2 kişinin üstüne kusmuştum,uzun eşek oynarken bi kaç kere pantolonum yırtıldı,eski kiracının kızıyla pek hoş şeyler yaşamadık,annesinin haberi yoktu kusura bakmasın:D,sıvı sabunun içine de bi kaç kere işemişliğim var eskiden:D

Benden de bir itiraf. Lise 2den itibaren tenefüslerde sigara içmeye kaçardık. Lise 3te iken bu işi abartıp boş derste, sınıftan kızları çıkarıp arkadaşlarla sigara ve bira içtik. Ayrıca Tarih derslerinde de çikolata yiyip kola içmişliğim var

Hayatım boyunca hiç unutamadığım an ve kimseye söyleyemediğim öldüğümü zannettiğim an. koca bir geminin güvertesinde üzerime gelen dev dalgalarda boğularak ölmek... gözlerimi açtığımda (kurtulabildiğimde) sokakta elektrik lambasının altındaydım. kalbim göğüs kafesinden çıkacaktı neredeyse. Bu tip durumlarda azraili bile görebilirsiniz gerçi ben köpekler tarafından kovalandığımıda hatırlıyorum yine kurtulup gerçeğe dönebildiğimde çöp konteynırına girmeye çalışıyordum. tüm gördüklerimi anlatsam bir kaç sayfa olurdu sanırım.

bkz:bad trip

İtiraf ediyorum...

Esasında pekte sakin biri değilim...:)

Ama son zamanlarda tefekkür ile kızmamayı...

Mesnevi ile sakinliği...

Öğrenmeyi başardım...

Şimdi İyi sayılırım...

Eskiden pek bir sinirli çekilmez biriydim...

Dostlar...:)

Bir bisiklet olayida benden ozaman:D

6 yasindaydim, abime cok sinirlenmistim. Bisiklete atladim ve sinirle arkadasima gidiyordum. Bisikletten uctum, ucus o ucus :D hafif bir beyin sarsintisi gecirdim.

Sinirlenme sebebebimi cok kisi bilmez, itiraf ediyorum, abim bana pikacu almamisti :(. Bir pikacu ugruna beyin sarsintisi gecirdim yani, yuzume 9tane dikis attilar, izler hala duruyor :eek: pikacu izi :D
gecmıs olsun selin hanım pikacuyu severiz

Üst Alt