İtiraf- Destek Topici ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İtiraf- Destek Topici !

Cevap: İtiraf- Destek Topici !

Araba sürerken yolun kenarında yürüyen güzel bir kızın kafasına arabanın dikiz aynalarını vurdum :eek: kıza birşey olmadıgı için kaçtım :D

Okulun potasını kırdım çöpunu yaktım dolabını camdan aşagıya attım :eek:

3 Ay devamsızlıgım olmasına ragmen okulu bitirdim :eek:

İnternet ortamında 700 milyon param hacklendi :eek:

Aile'den habersiz tatile gittim ( uzun bir süre ) :eek:

Gine aile'den habersiz sınavım var diye tatile gittim ( 1 ay kadar ) :eek:

Daha fazla yazıp forumu takip eden küçük kardeşlerimize kötü örnek olmıyım :D

Bu kısımlar üni.de okumanın en güzel,zevkli kısmını oluşturuyo işte:D.

Babam avdan gelmişti ,köy evinde yaşarken ,bayram zamanı kalabalık bir ortam..salona silahı bırakmış ben de odadan çıktım tetiğe dokundum...bommmmmm sol tarafdaki duvara dayalı silah (ahşap ev) duvarı deldi ve TV yi patlattı...Eniştem Tv tamircisi her zaman bozuk olan Tv yi Allah'tan tamir değil de izliyodu...Sağ taraftaki odada yeğenler aile akraba.... duvar da bir delik ve şaçma dolmuş bir tv ile olay atlatıldı...

İtirafim mı millet dışarı çıkana kadar ben diğer odaya girip çıktım ve nedendir bilinmez herkes bana baktı...Valla ben yapmadım..... ama ben yapmıştım ...

Babam kendine kızdı ve hayatım boyunca eve hiç dolu tüfekle dönmemiştim suç bende koltuktan kayıp ta patladı herhalde dedi...Gerçekten inanmışlardı bana,acayip hızlı hareket etmişim demek...

İşin en ilginç tarafı en büyük ablamın kızı(yeğenim benimm özledim) duvarın dibindeki yatakta uyuyordu..ve o odada ,o ablam bebekken ve hala değişmeyen o yatakta mışıl mışıl uyurken babam ,dedemin tüfeğiyle oynarken kapının kenarındaki hala duran kurşun izini bırakmıştı...Tarih tekerrürden mi ibarettir nedir...Şükür ki bir şey olmadı.

Oha yalnız.İsmail Arık'ın yazdığı iyice LOST'a sarmış :D

Birkaç itirafta bende bulunayım.

Bu zamana kadar FM/FIFA/LOTR tarzı oyunlarda hep hile kullandım,kazanıncada sevindim :D

Nedense aklıma sadece bu geldi.Gün geçtikçe eklerim :D

Mahallenin meyve ağaçlarını belirli aralıklarla temizlerdik!

Bakkaldan bir kaç kere top çalmışlığım var:D

Apartmanların zillerini çalıp kaçardım

Bir çoğunuz bilirsiniz,bir zamanlar cipslerden pokemon tasoları çıkardı ve hiç Esh tasosu kimsede olmazdı.Birine çıkarsa da heme duyulurdu "aa şurdaki çocukta esh tasoso varmış lan:))"diye.

İşte oyun oynama bahanesiyle o tasoyu çalıp kaçmıştım :D

Erik çalarken taşla bir arkadaşımın kafasını yarmıştım :D(bu olayı Gırgır dergisine yazmıştım:))

Bilye oynarken genellikle kaybeder ama çamura yatıp daha fazlasını kazanırdım.

.....(+13) olduğundan Rtük tarafından silindi :):D

Ulan az şerefsiz değilmişim ha düşündükçe aklıma çok şey geliyor.Hepsini bir kerede yazmayayım heyecanınız artsın.

Yemek yapmayi cok seviyorum :D

Milkshakesiz gün düsünemiyorum, herseyden önemli :D

Ankara'da sadece Ulus'u, Keciören'i ve Kizilay'i biliyorun :D

Lise 3 iken dayı oğlu ile her akşam dershaneye gidiyoruz diye evden çıkıp internet cafeye gider saatlerce Age of Empires oynardık.:D

Çocukken arabaların tekerinin önüne çivi koyardım.:D

Yine çocukken bakkaldan ufak tefek şeyler aşırdığım olmuştu.:)

En büyüğü ise; Almanyada oturan amcam vardı bir sene Türkiye'de ki arabasını Nissan Primera, bizim garaja koymuştu. Ben 16-17 yaşlarında iken. Evde bizimkiler olmadığı zaman arabayı çıkarır gezerdim. Yine böyle bir günde arabayı garajdan çıkarırken arka tampon yere değdi çarşıda gezip eve geldiğimde fark ettim arka tamponun yarısının kırıldığını:eek: Babamın çelik-demir yapıştırmak için yapıştırıcısı vardı hemen onunla yapıştırdım kırılan yeri.:D Kimse çakmadı. Yazın amcamlar geldikten 2 hafta sonra amcaoğlu bizim eve geldi: "Nissan servisine gittim bugün tamponda sorun varmış 500tl(şimdiki para ile 1000tl) masraf gitti" dedi. Ben sesimi hiç çıkarmadım. Babam duysaydı beni doğrardı.:D:D:D

Kazalı belalı bi çocuktum yetiştiğim yer dolasıyla bu arada başlıkta güzel olmuş içimde ukte kalan 1-2 itirafımı yapiyim de içim rahat etsin bari..

* bundan 5 Sene önce Lisede okurken Okulun bütün katlarına biber gazı sıkmıştım Okul o gün tatil olmuştu ve bu biber gazı sıkılan öğrenciye neler yapılacağı konusuluyordu (Çok kötü şeylerden bahsediliyordu)Ve hala okulda bu efsane konusuluyormuş.. :D

* Nişantaşı rumeli caddesindeki travestileri (yaklaşık 20-30 kişi) bir hışımla arabadan inip polis beyler kimlikleri görelim diyerek inen 2 kişiden biri benim bi anda kargaşa oldu hepsi sağa sola kaçıştı..O travesti kardeşler kusura bakmasın çok pişman değilim hahaha :D

*Bir yaz günü kaldığımız sitedeki bütün bisikletleri denize atan bendim...Evet itiraf ediyorum bendim..Sabah 6 da kalkıp bütün bisikletleri plajdan denize döken benım..Bıktım kardeşim her sabah apartmanın önü bisiklet dolu bakkala çakkala gidemez olduk..Kimse kusura bakmasın

hahaha :D evet fenaydım ama yapım gereği biraz muzip bi genclık donemı geçirdim şimdi aklı başında sakin sessiz monoton bi hayat yaşıyorum :D

Bi olayda ben anlatayım:eek:

Bisiklet almayı çok istiyordum ufakken.İki eniştemden de para alarak gittim bi tane bisiklet aldım.Ama aldığım daha ilk saatlerinde direksiyonunu kırdım:D

Tamire götürdüm saolsun amca halletti.Kaynak yaptı 1 saat binme dedi.Tamam dedim ve yanımda teyzeoğlu da vardı:)

Bisikletçi bizi göremiyeceği yere geldiğimiz anda hemen atladık bisiklete yokuş aşşağıya doğru devam ettik.Aradan bi yola girdik orasıda yokuşdu.Ordan doğru aşşağıya doğru inerken bisikletin direksiyonu tekrar kırıldı.Ve utancımızdan tamirede götüremedik.Ve ben yine bisikletsiz kalmışdım:D:D

Bisikletsiz kalma sebebim evdekilere direksiyonun kırılmasını anlatmamam değil.Düşerken ölümden döndüğümüz için olayı anlatamamdan kaynaklı olmuşdur.:)Tabi o korkudan dahada bisiklet isteyemedim:eek:

Bir bisiklet olayida benden ozaman:D

6 yasindaydim, abime cok sinirlenmistim. Bisiklete atladim ve sinirle arkadasima gidiyordum. Bisikletten uctum, ucus o ucus :D hafif bir beyin sarsintisi gecirdim.

Sinirlenme sebebebimi cok kisi bilmez, itiraf ediyorum, abim bana pikacu almamisti :(. Bir pikacu ugruna beyin sarsintisi gecirdim yani, yuzume 9tane dikis attilar, izler hala duruyor :eek: pikacu izi :D

Lise 1 deyken Bioloji sınavlarından 70 almıştım.Hocaya kağıdıma bakabilirmiyim dediğimde hoca eline aldı ve göz gezdirdi.Hemen bir yerden 3 puan kırdı ve 67 yazdı.Tamda 4 geliyordu Biolojim.Ama 67 vermesiyle 3 geliyor olucaktı.Hoca 67 yi verdikten sonra dönüp "A**** K****" dedim:) Ve hoca duydu.Bende dememiş gibi yaptım ve geçtim yerime.Dönem sonu karnemde Bioloji 4 yazıyordu :D

Hergün okulda her teneffüs ve Matematik derslerinde Poker-Blackjack-51-Tavla ve Satranç oynuyorum.Pişman değilim:D(Kağıtlar ve tavla sınıfın malı:D)

Arasıra kardeşimin kumbarasından 20-30 tl ödün(ç)alıyorum.Bunu da söylüyeyim:D

Pek böyle bi olayım olmadı ama hocaya yanlışlıkla elim çarpmıştı :D. KAvga ediyoduk bu hocada kıl ayırmadı bizi izliyo biraz olay uzasında disipline vereyim diye ben elimi kafasına vurmak için hareketlerinirken o bi çekildi hocaya bi vurdum...Hala unutumam o günkü yusufumu :D

Üst Alt