İtiraf- Destek Topici ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İtiraf- Destek Topici !

Cevap: İtiraf- Destek Topici !

>Bizde ankesörü küfür işinde kullanırdık.İtfaiye,Alo ankesör arıza ve türevlerini arardık:D

Okula torpil atardık.Siz bakkaldan çalmışsınız ben süpermarketten jellibon çaldım.Birkere yakalandım onda da ağlaya ağlaya eve gittim:D

Diğer bir olay:

BEn on yaşındayken babam 20 lira vermişti.O da zamanına göre çok iyi paraydı.O paranın en az 18 lirasını geri götürmeliyidim.Yani şuanın 75-80 ine denk geliyordu galiba o zamanın 20 lirası.Ama arkadaşlarımla harcadık.Bakkallara girip çıkıoduk.Sürekli birşey alıyorduk.En sonunda para kalmadı.Eve gittim babam bana gidip karpuz almamı söyledi bende evden çıktım ne yapacağımı bilmiyorum.Para bitti de diyemiyorum :D

Bakkala girdim''abi bir karpuz alacağım yarın parasını getiririm'' dedim.Karpuzu aldım ama parayı vermedim.Bir daha o bakkalın önünden geçmedim:D

Küçükken babamla bakkala her gidişimizde sakız cebime atardım.

Genelde bunu öyle rahat ve profesyonelce yapardım ki aklıma her geldikçe şaşırıyorum... Şu an aklıma geldi de, yine şaşırdım.

Ya bunu söylediğim için forumdan kovulma riski taşıyorum ama ben küçükken f5liymişim yaklaşık 3-4 yaşına kadar ... :(

bizim sülalenin %98'i fenerbahçelidir...hatta öyle şuursuzlar var ki galatasaray UEFA kupasını alınca TV'yi kıranlar falan...%2 lik kısmın ise yarısından çoğu bjk'lidir...onlar daha efendidir.galatasaraylı olanlar ise bir elin parmaklarını geçmezler : ben,babam,kızkardeşim ve kuzenlerimden bir tanesi :D evet işte böyle bir ailede fanatik bir galatasaraylı oldum..kendimle gurur duyuyorum..

bir şeyler daha itiraf edeyim ;

-doktor fobim var :D

-parfüm takıntım var,kullandığım parfüm eğer bitmişse dışarı çıkamam :D

-3,4 sene önce daha 15-16 yaşımdayken bana 250 kontör alınırdı ve 3 ay alınmazdı bir daha,ben ise o kontörleri kız arkadaşımla mesajlaşırken,konuşurken falan maksimum 1 ayda bitirirdim.Sonra da dedemden,babaannemden,teyzelerimden,amcamdan falan tırtıklardım :D

baya bir boşalttım içimi ya..

Lise sonda tarih dersinde kitabıma aylak bakkalın uğraşlarıyla ilgili çizdiğim karikatürü gören 3 arkadaşım gülme krizine girmişti. Bunun üzerine gayet sakin olan tarih hocamız 3 arkadaşı tahtaya izmir marşıyla alarak "Dalga geçmeyi göstereceğim ben size nidalarıyla" eşşek sudan gelene kadar temizce dövdü ve mehter marşıyla yerlerine uğurladı. Arkadaşlar çizdiğim ahlaka mugayir karikatürü söyleyemedi yedikleri dayak yanlarına kâr kaldı hocaya hocamız arkadaşların dalga geçtiğini zannetti. Tenefüste biraz sitem ettiler tabi :)

Salon polisine itiraf etmenin zamanı geldi. :asd:

Bu seneki Galatasaray - Beşiktaş engelli basket maçında bayrağın ucunu yanlışlıkla yakan benim.

Kapalı salonda dumanlı meşale yakacak kadar da hayvanım.Ama hafifletici sebeplerim var, bayrağın ucu yanınca direk söndürdüm. :asd:

2-3 yıl önceydi,minibüsle çarşıya iniyorduk,arkadaşımla arka 4'üde oturuyorduk,fakat minibüs doluydu ve ayakta bir sürü kişi vardı,bir teyze bindi ve tam önümde dikiliyordu,şoför aniden fren yapınca teyze hop diye kucağıma oturdu :D Dedim ki ''teyze birşey oldu mu''?

Teyze dedi ki ''Birşey olmadı ama az daha oluyordu'' :D :D :D Çok utanmıştım!

itiraf ediyoum ,7 yaşına kadar fenerbahçeliydim ama ozaman futbolla hiç alakam yoktu ,ölesine tutuyodum.Sonra eniştem beni galatasarayaın maçına götürmüştü:Dgalatasaray-erzurumspor ,5-0 yenmiştik:D işte ozaman galatasaraylı oldum ve iyikide oldum.

Üst Alt