İtiraf- Destek Topici ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İtiraf- Destek Topici !

Cevap: İtiraf- Destek Topici !

Benim sülalemin(Anne tarafı-Baba tarafı) gelene gelinler damatlar da dahil beşiktaşlı. aradan bir iki tane sıyrılmışlar var. İşte onlardan biri de benim.

7-8 yaşına kadar çoğunlukla:D Beşiktaşlıydım. Bjk, Diyarbakırspor hatta ve hatta Fb yi bile tuttum:'( ama sonunda doğruyu buldum. Ama o takımları tutmam sevgiden değil, değişiklik olsun!

Benim sülalemin(Anne tarafı-Baba tarafı) gelene gelinler damatlar da dahil beşiktaşlı. aradan bir iki tane sıyrılmışlar var. İşte onlardan biri de benim.

7-8 yaşına kadar çoğunlukla:D Beşiktaşlıydım. Bjk, Diyarbakırspor hatta ve hatta Fb yi bile tuttum:'( ama sonunda doğruyu buldum. Ama o takımları tutmam sevgiden değil, değişiklik olsun!

Okuduk Değerlenirdik : Sonçta doğru yolu bulmuşsun önemli olanda bu zaten aslında tecrübelerini kitaba dönüştürebilirsin : Eziklik Günleri diye :D ( Şaka şaka :) )

Hayatta başarılar ... :)

Benim anne tarafın olduğu gibi F5lidir.Annem dahil.Dayım hariç.(Dayımın da Galatasaraylı olma sebebi Hayrettin Demirbaş.Dayımla Aynı takımda kalecilik yaptıkları için Hayrettin abi dayıma doğru yolu gösterdi.)Baba tarafım da Koyu Galatasaraylıdır.Küçükken her takımı tutmuşumdur.Ama sonra babam sağolsun bak evladım bu yol doğru yoldur diyerekten beni Galatasaraylı yapmıştır...:D

Sülale geneline bakılırsa gs ve f5 ağırlıkta bjk çok az var.Belkide abim sayesinde doğuştan galatasaraylıyım.Ama 6-7 yaşlarında amca oğlu zorla ts yi tutturmuştu.Sonra GS ye tekrar geçtim.:)

Bakkaldan 8 yaşındayken Toto sürpriz yumurtalardan çaldım:D

Süpersin :)

Parasını geri verki Hakkı kalmasın :D

Benim anne tarafın olduğu gibi F5lidir.Annem dahil.Dayım hariç.(Dayımın da Galatasaraylı olma sebebi Hayrettin Demirbaş.Dayımla Aynı takımda kalecilik yaptıkları için Hayrettin abi dayıma doğru yolu gösterdi.)Baba tarafım da Koyu Galatasaraylıdır.Küçükken her takımı tutmuşumdur.Ama sonra babam sağolsun bak evladım bu yol doğru yoldur diyerekten beni Galatasaraylı yapmıştır...:D

Önemli olan doğru yolu bulmak :D Başarılar...

:ka19:

Şuana kadar güzel gidiyoruz hadi itrafçılar ....:asd:

Küçükten dj programına çıkmıştım.Bana hangi takımı tutuyorsun diye sorduklarında beni kandırdılar ve Trabzonspor dedirtmişlerdi.Acı ama gerçek fb'yi 4 saat tuttum ve bir daha takım tutmadım.Uefa Kupasını aldığımızda GALATASARAY'ı tuttum.Bu arada annemi de GALATASARAY'lı yaptım.:)

2 3 yıl önce dersaneye ekmiştim.O senede evde pc yoktu.İnternet kafede fm oynamaya kaçıodum.bir gün yaklaşık 5 saat oynadım oyunumu kaydetmeden elektrikler kesildi.Oyunu kaydedemedim diye çok sinirlenmiştim.Parayı vermeden firar ettim kafeden.:)

Küçükten dj programına çıkmıştım.Bana hangi takımı tutuyorsun diye sorduklarında beni kandırdılar ve Trabzonspor dedirtmişlerdi.Acı ama gerçek fb'yi 4 saat tuttum ve bir daha takım tutmadım.Uefa Kupasını aldığımızda GALATASARAY'ı tuttum.Bu arada annemi de GALATASARAY'lı yaptım.:)

Bende 13 küçük yaşta çocuğu G.Saraylı yaptım şuana kadar

Sonuncusuda : Dün gece Bjk'li kuzenimdi :D

2 3 yıl önce dersaneye ekmiştim.O senede evde pc yoktu.İnternet kafede fm oynamaya kaçıodum.bir gün yaklaşık 5 saat oynadım oyunumu kaydetmeden elektrikler kesildi.Oyunu kaydedemedim diye çok sinirlenmiştim.Parayı vermeden firar ettim kafeden.:)

Ahahh İşte Bu ! :D

Küçükken alt komşularımızın aterisini çalmıştım :D Ama sonra geri vermiştim :asd: :008:

6. siniftayken duvara .pne samet yazmistim sonra butun sinif benim yuzumden ceza almisti :eek:

Suanki kiz arkadasimi bir dügünde(Arkadasimin abisinin dügününde) diger bi hiyardan "caldim" :D

Ispanya'dayken kaldigim oteli bir güzelce dagittim :D Lobide oturmus gitar caldim, üstümde sadece boxerlerim ve valencia formam vardi.

Gecen yil Türkiyede tanimadigin kisilerle poker oyunlarina katilip,hepsini soydum xD

Kiz arkadasim deli dolu birisi o yüzden onu seviyorum.

6 yasindayken marketten 7 tane lollipop arakladim :p

Üst Alt