# Ivelin İvanov


0,,10270%7E3529283,00.jpg
Ivelin İvanov iddiası
Aslan'ın, Gaziantepspor'da forma giyen Ivelin Ivelin İvanov'la ilgilendiği ileri sürüldü.Bulgar basınında çııkan haberlere göre futbolcu izleme komitesi üyeleri Gaziantep maçlarında Ivelin İvanov'u mercek altına aldı.Ivelin İvanov Gaziantep'de oynanan ve 1-1 biten kupadaki grup maçında takımını öne geçiren golü atmıştı.MilliyetTürkiyeden alınacak en iyi yabancı ama nerde.
 
Cevap: # İvelin PopovGaziantep sene başında opsiyonuyla birlikte kiralamıştı.

Devre arasında 4.5 yıllık sözleşme imzaladılar.

Antep'in satacağını sanmıyorum.
 
Cevap: # İvelin PopovKüçük takımlarda ne kadar markaj yiyorlar ki,Popov gelse hiç etkili olacağını sanmıyorum..

Vagner,Groskicki,Amrabat daha kaliteliler..
 
Cevap: # İvelin PopovAlamayız..Alırsak büyük para veririz..5'de aşağı olmaz..Antepe gelecek sene büyük düşünüyor..
 
Cevap: # İvelin PopovNeden gelsinki? Galatasaray'in Galatasaray oldugunu bir tek biz biliyoruz. O suanda 11. siralarda yukarilara oynayan bir takim olarak görüyor bizi. Antep ise sampiyonluga oynuyor. Neden gelsin? Ha isin para kismini unutmusum. Parayi basarsan gelir, ama sizce bizimkiler basar mi? Bence hayir.
 
Cevap: # İvelin PopovNeden gelsinki? Galatasaray'in Galatasaray oldugunu bir tek biz biliyoruz. O suanda 11. siralarda yukarilara oynayan bir takim olarak görüyor bizi. Antep ise sampiyonluga oynuyor. Neden gelsin? Ha isin para kismini unutmusum. Parayi basarsan gelir, ama sizce bizimkiler basar mi? Bence hayir.Bulgaristanlı adam hayli hayli biliyordur Galatasaray'ın büyüklüğünü ;)
 
Cevap: # İvelin Popovİyi futbolcu ama mevcut kadrodakilerden daha iyi diye alınmasının bir mantığı yok. Çok daha iyi futbolcular transfer etmeli Galatasaray.

İyi bir scout ekibin varsa, bu kalibredeki futbolcuları zaten oldukça ucuza getirebilirsin. Anadolu kulüplerine milyonlar saçarak yabancı statüsündeki Popov'u almak olacak iş değil.

Dortmund'un Kagawa'yı 300 bin euroya aldığını, Hulk'ın Japonya liginden bedava denilecek bir fiyata Porto'ya geçtiğini unutmayalım.
 
Üst Alt