# Ivelin İvanov - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ivelin İvanov

Cevap: # İvelin Popov

Popov

Danny

Ivan de souza(Fevkalade bi oyuncu)

Grosicki

Joshua simpson

Anadolu kulüplerindne alınacak yabancı oyuncular bunlar bana göre.Hepsi bizde oynayacak kalibrede.Seneye yabancı transferinde çok uzaklara gitmeye gerek yok.

o defanstaki kara oglan MÜTHISSSSS... adam gaziantepte oynuyor diye pek ilgi görmüyor... ben hayran kaldim adama

Popov belki ihtiytacımız değil ama Danny kesinlikle ihtiyaç ötesi ihtiyaç...

birda birisi bana Türkiye liginde İvan de Souza'dan daha bir bek varmı lütfen söylesin ben mi aşırı seviyorum anlamadım

Abartmayın renktaşlar,GALATASARAY'a bu adamlarımı laik görüyorsunuz.

İyiki adamlar bizi eledi nerdeyse bütün oyuncuları gelsin diyeceksiniz.

Alın size en iyi örnek Tabata.

Bjk 10 milyon euro'yu çöpe attı.

Popov belki ihtiytacımız değil ama Danny kesinlikle ihtiyaç ötesi ihtiyaç...

birda birisi bana Türkiye liginde İvan de Souza'dan daha bir bek varmı lütfen söylesin ben mi aşırı seviyorum anlamadım

Kesinlikle yok çok net.Müthiş bi adam.Defansta da ofansta da süper.Top kullanması çok iyi.Bi pozisyonda çok uzun mesafe depar atıp Kazım'dan almıştı topu hızı da iyi.

Antep'in oyuncuları bizim yabancılardan kaliteli ama, şundan öyle; bizim yabancılar Bank Asya seviyesinde. O yüzden Antep'in yabancıları sadece Antep için iyidir. Galatasaray ismiyle anılmaları bile komik.

Kiralık galiba.Kolayca alabilirz ama etik olurmu bilinmez.Kayseri'den sonra papaz olacağımız 2. takım olur.Gerçi İ.Kızıl İ.Köybaşı'nı bize söz vermesine rağmen Bjk satması ne kadar etikse buda o kadar etik olur ama neyse.

Antep'in oyuncuları bizim yabancılardan kaliteli ama, şundan öyle; bizim yabancılar Bank Asya seviyesinde. O yüzden Antep'in yabancıları sadece Antep için iyidir. Galatasaray ismiyle anılmaları bile komik.

Yok be Sercan o adamların hepsi oynar bizde:eek:.Danny hem süratli hem defansı iyi bi adam,top kullanmasını hepimiz biliyoruz. Zaten bu tarz bi oyuncu her büyük takımda oynar.Geniş alanda falan yakalansa da problem olmaz yani.Bi de İvan de souza konusunda çok iddialıyım şu an Türkiye'de ki en iyi sol bek diyebileceğiniz Andre santos'tan 50 kere iyidir.Çok kere ikisini de izlediğimden rahatça söylüyorum.

sen tut sene başında keşfetme bu tarz oyuncuları antepe vs takıma gelince almaya kalk ozaman kazık yeriz işte

Popovdan daha iyilerini alamazsak nasıl Antep gibi Kayseri gibi takımları geçmeyi düşünüyoruz?

Antepten oyuncu almak için Kızıl başkan adamı ağlatır , hele bu bir yabancı oyuncuysa dışardan alalım daha iyi.

Forumda anket yapsak STSL de en çok istediğiniz yabancı kim diye. ( aslında güzel bi anket olurda açmasını bilmiyorum :D )

1 Danny olur

Yok be Sercan o adamların hepsi oynar bizde:eek:.Danny hem süratli hem defansı iyi bi adam,top kullanmasını hepimiz biliyoruz. Zaten bu tarz bi oyuncu her büyük takımda oynar.Geniş alanda falan yakalansa da problem olmaz yani.Bi de İvan de souza konusunda çok iddialıyım şu an Türkiye'de ki en iyi sol bek diyebileceğiniz Andre santos'tan 50 kere iyidir.Çok kere ikisini de izlediğimden rahatça söylüyorum.

İyiler ama, bize geldikten sonra bozulurlar. Adamların üstünde ki baskı artacak, taraftar zaten sabırsız, en küçük hata da silecek. Daha Ahmet Çakar ve ekibi saldıracak, Türkiye'de futbol zor iş. :)

Ya arkadaş anlamıyorum. Değilki Popov Messi, Ronaldo, Xavi, İniesta gelse bu takımdan ne olur. Her maç 5 atıp 6 yedikten sonra. Bizim bir numaralı sorunumuz Yerli oyuncuların kalitesizliğiki (Kalitesiz kelimesini iltifat olarak kullanıyorum) biran önce bunları göndermeliyiz. Adam gibi bir kaleciye Onur Kıvrak gibi ihtiyacımız var. Sağ bekte Orhan Şam gibi birine. Servet(Bu yıl takının eniyisi), Gökhan, Hakan balta, Mustafa, Barış, Ayhan, gibi futbolcuların yerine modern futbolun gereklerini yerine getirebilecek Türk futbolcular bulmalıyız. Yerlilerimiz kaliteli olduktan sonra zaten vasatın üstünde yabancılarla iş yapabiliriz. İnsua, Sakat Kewell, Cana, bence Pino ve Zapata nasılsa gönderilip yerleride daha klas topçularla doldurulur ama önce yerli kalitesini arttırmalıyız.

Üst Alt