İyi Bir Kondisyon İçin? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İyi Bir Kondisyon İçin?

Cevap: İyi Bir Kondisyon İçin?

Bir süre sonra ayağa takılan ağırlıklardan al,1er kilo tak mesela,sahada çok yararını görürsün.

Ben gitgide hantallaşmaya başladım hafta da 4 gün tenis oynuyorum , koşuyorum mekik çekiyorum arada olmuyor fast food fazla yiyorum her gün sucuk ekmek tavuk döner hamburger kızartmalar yiye yiye 77 kilo oldum boydan kurtarıyorum şimdilik bakalım nereye kadar gidecek :SS:

Arkadaşlar benimde bi sorum var oda kaynasın arada boyum 1.86 kilom 79 ama bende 65-66 falan gösteriyorum sebebi nedir yani anlayamadım göbek yok bişey yok kilo 80'e dayanmış 6 sene top koşturdum bide ???

Doktora görünmeni öneririm. 66 kilo da göbek mi olur lan? Çok mu bira içiyorsun bu yaşta? :)

Bende de kondisyon yok ya maçın 10 dakikası Sabri gibi koşarım sağa sola millet bakar, sonra ben kaleye geçiyorum derim :p

Genel bir program çıkarmadan sadece koş.

İlk başta hafif tempo 15 koşuyorsan yavaş yavaş 20 dk 30 dk lara çıkar yeter zaten.

1.75 boy 66 kiloda göbek ya biradandır yada gazdan alınmada :)

Eğer baklava yapmak istersen de spor salonuna gidip süperset atacaksın.O da bir iki ay çalışırsam olur düşüncesiyle olmaz.

Önce genel güçlenme periyoduna girmen lazım.Yoksa süperset atman pek mümkün değil zaten.Çökersin olduğun yere.

Kısacası sen koş akşam serinliğinde.Farkında olmadan tüm vücudun çalışıyor zaten yada imkanın varsa yüz.Baklavayı da salla :D

Çok kası ne yapacaksınız lan..

Hayvan gibi göbeğin olmasın, halı sahalarda yorulma, sağlıklı ol yeter. :)

Yunus Can bu konuya bişey yazmasa ayıp olurdu. :eek:

Birazdan fotosunuda koyar. :eek:

Hadi lan dingil.

Hacı, 66 kiloda kızlar "ayhhh on kilo vermeliyim yhaaa" triplerine giriyorlar, ne göbeği lan? Öyle genetiğim olsa valla dna'mla oynarım.

Ohooo olm neler var lan inanamazsın:D Adamın kollar falan çiroz gibi, omuzlar acaip düşük sırf göbek. Mesela Hadise'ye kilolu falan derler hep. Hiç değil. Baldırında toplanıyo aldığı yağlar bi örnek yani:eek:

Üst Alt