İyi ki Doğdun Galatasaraylı Kemal Sunal! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İyi ki Doğdun Galatasaraylı Kemal Sunal!

Bugün bu çok kıymetli insanın dogum günü...
CThw_AWW4AAtB1m.jpg

CThw-9FWcAA-FrU.jpg

''1944 yılında gözlerimi İstanbul'da dünyaya açtım; doğar doğmaz bende şaşkınlık başlamış olacak herhalde çünkü o gün bu gündür etrafıma hep aptal aptal bakarım ama yanılmayın ha, gözüktüğüm gibi değilimdir . Beni biraz da sinema ve sinemadan kazandığım paralar aptal yapmıştır, çünkü ben 10 yıllık profesyonel tiyatro hayatımda böyle büyük paralar görmedim. Vefa lisesini bitirdim, vefalı olduğumu söylerler. Yaradılış olarak vefalıyımdır da , takım olarak GALATASARAY'ı tutarım. İlk filmimi Tarık Akan ile çevirmemizden mi yoksa başka nedenlerden mi bilmem Tarık Akan ile çok iyi anlaşırız ...”'

9 Temmuz 1975 tarihli HEY dergisi / Sayı: 35 Sayfa: 36

Son düzenleme:
filmlerini milyon kez izlesem de gülerim yeni nesil yerli komedi filmleri eline su dökemez mekanın cennet olsun ! barış manço ve kemal sunal öldüğünde hıçkıra hıçkıra ağlamıştım ikisi de büyük üstad ikisi de cimbomlu !!

Son isim değişikliği isteğiniz reddedilince sizi psikolojik olarak yorulmuş görüyorum.
Bir konu başlığında olsun ortalığı karıştırma.

Ortalığı karıştırma gibi amacım yok gayet ciddi bir şey söylemiştim. Yazdığım her mesajı bu şekilde alıntılayarak ortalığı karıştıran siz oluyorsunuz Kenan Bey. Hepsinden daha da önemlisi konulara mesaj atma şevkimi kırıyorsunuz.

Ortalığı karıştırma gibi amacım yok gayet ciddi bir şey söylemiştim. Yazdığım her mesajı bu şekilde alıntılayarak ortalığı karıştıran siz oluyorsunuz Kenan Bey. Hepsinden daha da önemlisi konulara mesaj atma şevkimi kırıyorsunuz.
Şevkinin kırılmasına gerek yok, biraz rahat ol sadece bir şaka. Bana bir çok kez sanal ortamı bu kadar ciddiye almama tavsiyesinde bulundun, lütfen bu tavsiyeni dikkate al.

Üst Alt