izlediğiniz en efsane avrupa futbolu maçları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

izlediğiniz en efsane avrupa futbolu maçları

Galatasaray adına söyleyecek olursam tabiki Real Madrid ile çıktığımız süper final maçı ve Arsenal ile çıktığımız uefa final maçı
Yakın geçmişe bakacak olursak da evimizde 3-2 yendiğimiz Çeyrek Final Real Madrid maçını ve Juve 'yi geçip gruptan çıktığımız o karlı maçı söyleyebilirim

Genel olarak avrupa futbolunda söyleyecek olursam 2004-05 UEFA Şampiyonlar Ligi Final maçı izlediğim en efsane maç olabilir
Ramos 'un uzatmalarda gol attığı 2013-2014 UEFA Şampiyonlar Ligi Final maçı olabilir
Drogba 'nın damga vurduğu 2011-2012 UEFA Şampiyonlar Ligi Final maçında çok etkilenmiştim

pardon siz megastarları bilirsiniz

Candan Erçetin in

Hayranım Sana parçası

sevdiği adam da babasının duruşunu bulmuş bir kadının bu durumu anlatışı

Candan Erçetin'i senden daha iyi bildiğime emin ol. Durup dururken bu şarkıyı hatırlayamamış olabilirim. Benim mesajlarıma kripto diyorsun da seninkiler de bir başka boyut. Neyse konuyu dağıtmayalım. Arkadaşlar güzel maçlar paylaşıyor :)

Candan Erçetin'i senden daha iyi bildiğime emin ol. Durup dururken bu şarkıyı hatırlayamamış olabilirim. Benim mesajlarıma kripto diyorsun da seninkiler de bir başka boyut. Neyse konuyu dağıtmayalım. Arkadaşlar güzel maçlar paylaşıyor :)
Sen bu aralar bilindik gerginliginin yaninda bize neden ekstra sert yapiyorsun bakalim?

Kulüp bazında düşüneceksek Milan Liverpool finali. Ama bizim çekleri geriden gelip yendiğimiz maçı şu an düşününce bile kalp atışlarım hızlanıyor bambaşka bi yeri var bende.

Devam edelim.. Ülke bazında son yılların en efsane maçlarından. Robben'in kariyer zirvesi yaptığı,İspanya'nın yıllardır süren hegemonyasının çöktüğü, Hollanda'nın son kez iyi oynadığı efsane bir maç.

YouTube

Bir başka efsane maç.. İngiltere'nin her zamanki gibi penaltılarla elendiği, Rui Costa,Figo,CR7'li ev sahibi Portekiz ve Rooney,Owen,Beckham'lı İngiltere. Ayrıca Kaleci Ricardo'ya penaltı vuruşlarında dikkat..

YouTube

Son düzenleme:
Monaco 8-3 Deportivo
2003-2004 olması lazım. Deportivo'nun 8 yemesine rağmen Deportivo olduğu yıllar. La Liga'da 2 takım hegemonyasının olmadığı güzel yıllar. Monaco da acayip takımdı Mourinho'nun Porto'sunu finalde gecemediler.

Üst Alt