izlediğiniz en efsane avrupa futbolu maçları - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

izlediğiniz en efsane avrupa futbolu maçları

Eğer drogbanın golü ofsayt diye iptal edilmeyip real karşısında 4 1 öne geçmiş olsaydık büyük ihtimal bu sorunun tek 1 cevabı olacaktı :(

Bu maçla ilgili hatırladığım şey maçtan o kadar keyif almıştım ki yabancı spikerli versiyonunu indirdim 1 kere daha izledim.Drogba'nın golünden sonra Sneijder topu alıp santraya koşmaya başladı İngiliz spiker şunu demişti : Gerçekten inanmaya başladılar

Tek kızacağım nokta ise takım o kadar gaza gelmişken Drogbanın yaşadığı saçma sapan sevinç.Gereksiz yere bizi oyundan düşürdü o sevinç kendi tespitimdir.Biraz şovmen herifin tekiydi.Aynı şeyi bir lig maçında daha yapmıştı berabere olmuştu maç saçma sapan sevinç yapmıştı

drogba bruma ile ilgili görsel sonucu

Hatta şu pozdu hangi maçtı hatırlayan çıkar belki.Neyse takım o maçta da gaza gelmişti Bruma bile sen ne yapıyorsun yaa deyip bunu çekiştirmişti

Keza 4000 tane frikiği heba etmesi ve Chelsea maçlarını satmasıyla pek iyi anmıyorum kendisini

Bu maçla ilgili hatırladığım şey maçtan o kadar keyif almıştım ki yabancı spikerli versiyonunu indirdim 1 kere daha izledim.Drogba'nın golünden sonra Sneijder topu alıp santraya koşmaya başladı İngiliz spiker şunu demişti : Gerçekten inanmaya başladılar

Tek kızacağım nokta ise takım o kadar gaza gelmişken Drogbanın yaşadığı saçma sapan sevinç.Gereksiz yere bizi oyundan düşürdü o sevinç kendi tespitimdir.Biraz şovmen herifin tekiydi.Aynı şeyi bir lig maçında daha yapmıştı berabere olmuştu maç saçma sapan sevinç yapmıştı

Hatta şu pozdu hangi maçtı hatırlayan çıkar belki.Neyse takım o maçta da gaza gelmişti Bruma bile sen ne yapıyorsun yaa deyip bunu çekiştirmişti

Keza 4000 tane frikiği heba etmesi ve Chelsea maçlarını satmasıyla pek iyi anmıyorum kendisini

Genclerbirligi maci mi

gol ofsayt olmasa 5. Gol gelir miydi sence

gol ofsayt olmasa 5. Gol gelir miydi sence

Bunun sevinci 1 dakika felan sürmüştü abartmıyorum

Hani sevinirsin anlarım abartılı bir sevinçti ve Real o ara dağılmıştı büyük fırsatı kaçırmamıza sebep oldu o sevinç.Yine de güzel hatırlayacağımız bir maç tabi Mourinho'nun korkudan stoper oyuna sokması ve son anlarda gelen golden sonra Ronaldonun oh bea çekmesi unutulmazdır

Hani sevinirsin anlarım abartılı bir sevinçti ve Real o ara dağılmıştı büyük fırsatı kaçırmamıza sebep oldu o sevinç.Yine de güzel hatırlayacağımız bir maç tabi Mourinho'nun korkudan stoper oyuna sokması ve son anlarda gelen golden sonra Ronaldonun oh bea çekmesi unutulmazdır

O macta elmander yerine aydin girse 4 u bulabilirdik belki
Elmander girince ileriye gidememistik

Amrabat'ın bence bizde ki en iyi maçıydı şu performansını genele yaysa uzun yıllar hizmet ederdi bize
Buyuk takimi kaldiramadi kayseride rakibin icinden gecen adam bizde calim atmayi unuttu
O sezon slde iyi oynadi diye aklimda kalmiş
United deplasmaninda plasesi direkte patlamisti icerde ki ve disardaki cluj maclarinda buraka asist yapmisti diye hatirliyorum

Son düzenleme:
Ali sami yen de glasgow rangers maci.mukemmel oynamistik.Hakan unsal ceza sahasi disindan garip bir gol atmisti.1-0 bitmisti.ama cok zevk almistim.ha bir de yine Ali samiyen de bilbao maci.hagi cakmisti son saniyelerde oyss

herifler fena rezil olacaktı 3 0 dan tur verecekleri için ne yapsalar yeridir biz de 2. kez avrupada 3 0 dan tur çevirmiş olacaktık iyi fors yapardık :D

şaka maka yarı finale çıkıyorduk az daha belki de finale bile çıkardık, oralardan astanaları falan yenememeye döndü iş son zamanlardaki karnemiz aşırı kötü umarım tekrar o zamanlara döneriz

herifler fena rezil olacaktı 3 0 dan tur verecekleri için ne yapsalar yeridir biz de 2. kez avrupada 3 0 dan tur çevirmiş olacaktık iyi fors yapardık :D

şaka maka yarı finale çıkıyorduk az daha belki de finale bile çıkardık, oralardan astanaları falan yenememeye döndü iş son zamanlardaki karnemiz aşırı kötü umarım tekrar o zamanlara döneriz

Bvbye cok guzel elendiler o sezon
Acimiz bir nebze olsada hafiflemisti

O Real turunun iki maçının da katili hakemlerdir.

İlk maçta penaltı verilmedi ve alonsonun atamasına uyduruk faul verdi gol yedirdi, ikinci maçta da pepenin drogbaya yaptığı kırmızı ve penaltıydı.

Üst Alt