İzlediğiniz En Güzel Şampiyona Hangisiydi ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzlediğiniz En Güzel Şampiyona Hangisiydi ?

Cevap: İzlediğiniz En Güzel Şampiyona Hangisiydi ?

2002 nin benim için yeri her zaman ayrıdır.İzlediğim en güzel şampiyona oydu.Küçük olmamızın da önemi var tabi.Şimdi o yıllardaki resimlere bakınca çok güzel hatırlıyorum o dünya kupasını.Küçük olduğumuz için okul derdi yok dert yok tasa yok.Mahallede tv kurup,yüzümüze boyalar sürüp,bayraklarımızla beraber komşularla izlemiştik o dünya kupasını.Mahallede maç yaptığımız zaman gol attığımda hasan şaşın gol sevincini yapardım.Ümit davala stili saçını kestirirdi mahalledeki çoğu çocuk.

Ama Euro 2004 üde yabana atmıyim.2002 den sonra en güzel şampiyona Euro 2004 tü.Figolar,Barthezler,Beckhamlar,Gerrardlar,Zidaneler,Kahnlar,Ballacklar offf offff.

Euro 2008 in tadı başkaydı tabi.Son dakikalara ümitle girmek harika birşey.Hele hele hırvatistan maçındaki bağırışlarımız herkesin sokaklara dökülmesi muazzamdı...

Bizim başarımızın yanı sıra Asya'daki değişik atmosfer nedeniyle 2002 WC.

Unutamadığım maç ise 8-0'lık Almanya-S.Arabistan maçı

Fransa 98

Japonya-G.Kore 2002

Euro 2008

Ama en keyif aldığım 2002 Dünya kupasıydı. Hem Brezilya'da Ronaldo'yu izledim keyifle, hemde Türkiye yarı finali gördü.

yaşım dolayısıyla pek çoğunu hatırlamıyorum

euro 2008 :ka21:

Bende adam akıllı 5 turnuva izledim.Sıralamam:

1-2002 Dünya Kupası

2-2004 Avrupa Şampiyonası

3-2008 Avrupa Şampiyonası

4-2006 Dünya Kupası

5-2010 Dünya Kupası

1-2008

2-2002

3-1990

4-1988

Bilmeyen arkadaşlar eğer bulabilirlerse İtalya 90 maçlarını bir izlesinler ;) Hiç bir turnuvada bu kadar yıldızın oynadığı ikinci bir turnuva ve hiç bir turnuvada bu kadar yıldız çıkaran başka bir turnuva yoktur.

Kesinlikle İtalya 90. O yıllarda 8-9 yaşlarında olduğum içinde bana öyle geliyo olabilir.

2010 Afrika da çok kaliteli bir tunuvaydı hatta belki en iyisiydi ama vuvuzela turnuvanın içine etti...

2002 bizim için çok iyi geçti,ama genel anlamda o kadar iyi değildi bence.

Ya 2006 leş gibi bir turnuvaydı bence.

2002'den sonra en iyi 2008, sonra 98, sonra 2010.

Üst Alt