İzlediğiniz En Güzel Şampiyona Hangisiydi ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzlediğiniz En Güzel Şampiyona Hangisiydi ?

Sanırım 1974 Dünya Kupası'ndan beri tüm şampiyonalar Türk televizyonlarında yayınlanıyor. Sizin izleyebildikleriniz içinde en iyisi hangisiydi ?

Cevap: İzlediğiniz En Güzel Şampiyona Hangisiydi ?

World Cup 2002: Bizim bulunduğumuz ve 3. olduğumuz için yeri bambaşkadır.

Euro 2004: Sonu kötü bitse de iyiydi. Özellikle Portekiz takımına hayran kalmıştım.

Euro 2008: Bizim bulunduğumuz için özel bir şampiyonaydı. Özellikle muhteşem dönüşler açısından tarih yazdık. Çek cumh. maçı'nın yeri bambaşkadır.

WC98 ve Euro2000 baya iyiydi.. WC94'ü hayal meyal hatırlıyorum, özellikle finalini..

efsane oyunlar vardı ama bizim acayip işler yapmamızdan dolayı unutulmazlarım arasına gire 2008 var

Maç kalitesinin yanında Türkiye'nin de sıradışı performansı nedeniyle benim ilk sıraya koyduğum turnuva Euro 2008'di. İkinci ABD 94, üçüncü Fransa 98..

Muhtemelen biz ileride Dünya Şampiyonu olsak bile benim gönlümde en güzel turnuva 2002 WC olacak. Şu anda yazarken bile tüm tüylerim diken diken oldu.

O günleri asla unutamam. Okulda sınıfça maç izlemeler, yüzümüzü boyamalar, beden dersindeki Fevernova toplar, bilgisayar oyununda Hakan Şükür ile orta sahadan gol atmak, Rüştü, Bülent, saç stili ile Ümit Davala, Hasan'ın Brezilya maçındaki golü, gazetelerin ekspres baskıları, sabah saatlerinde yapılan maçlar, Şenol Güneş, İlhan Mansız...

Aman Allahım ağlayacağım sanırım.

1.Euro 2008

2.Japonya-G.Kore 2002

3.Güney Afrika 2010

4.Almanya 2006

5.Euro 2004

5 Sampiyona izledim, siralamam ise böyle.

Muhtemelen biz ileride Dünya Şampiyonu olsak bile benim gönlümde en güzel turnuva 2002 WC olacak. Şu anda yazarken bile tüm tüylerim diken diken oldu.

O günleri asla unutamam. Okulda sınıfça maç izlemeler, yüzümüzü boyamalar, beden dersindeki Fevernova toplar, bilgisayar oyununda Hakan Şükür ile orta sahadan gol atmak, Rüştü, Bülent, saç stili ile Ümit Davala, Hasan'ın Brezilya maçındaki golü, gazetelerin ekspres baskıları, sabah saatlerinde yapılan maçlar, Şenol Güneş, İlhan Mansız...

Aman Allahım ağlayacağım sanırım.

plazma tv ne demek o zaman öğrendim ben :)

Üst Alt