İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 583 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Les Amants du Pont-Neuf

Fransız filmi olduğundan biraz yürümüyor ama iyi film beğendim.

Buffet Froid

Beğendim çok komik bravo hiç Fransız filmi gibi değil.

BluTV'de listemde duran filmlerden biriydi. Yer yer sıkıldığım anlar olsa da filmi beğendim. Film; toplumsal sınıf farklılığı, etnik köken gibi sorunları iki kadın karakter üzerinden işlemiş. Başroldeki iki kadın oyuncunun performansı bayağı iyiydi, özellikle de Nazan Kesal. Mehmet Özgür'e bu rol gitmemiş gibi sanki. Gözlerim böyle filmlerin vazgeçilmezi Serkan Keskin'i aramadı değil. 6.5/10

- Şu 9 numaraya gelen hanım var ya, Ruken Hanım. Çok hanımefendi, çok düzgün biri.
- Evet evet, hanım kadın. Her gördüğünde halimi hatırımı sorar.
- Diyarbakırlıymış. Hiç Kürt demezsin!

fincher reisin izlemediğim filmlerine göz atayım dedim ilk filmde buna başladım

ilk yarım saati bir tık sıkıcı gelse de zamanla toparladı. kurgu güzel, mahkeme flashbackleri güzel (normalde flashbacklerden pek hoşlanmam). zuckerbergi oynayan kişi çok hızlı konuşuyor hiç bişe anlamadım türkçe altyazıyı bile takip edemedim bazen normal hayatta böyle değildi sanırım. ehh çerezlik güzel bir film ne kısa ne uzun. film sonunda arkadaşlık isteği göndermesi :dddddd 7.7/10

2701FF7D-05D4-426E-888D-13A9EA384A60.jpeg

tuhaf bir hint filmi. tur olarak gizem/gerilim biraz da fantastik denilebilir. donnie darko tarzı filmleri sevenler bu filmi de sevecektir ama donnie darko'yu ilk izleyiste anlayamayanlar bu filmi de anlamayacaktır.

gerçek bir hikayeymiş ama izlerken pek öyle hissedemedim daha iyi anlatılabilirdi belki. kristen stewart 16-17 yaşında çok güzelmiş şimdi baya çirkin bi karıya dönüştü

konuya gelecek olursak çok fazla flashback var ve fazla olunca ben olaydan filmden kopuyorum bi yerden sonra sıkıyor filmlerde çok flashback genelde sevmem. öyle matah bir film değil boş vakitte izlenir ama başları baya sıkıcı geldi sonra bir tık toparladı olayı hippi ailesi ve çevresi

7.3/10

Kirsten Stewart candır, canandır.
Resident evil sanirim, aksiyon olarak onceki filmlerden cok geride ama baslangic diye hoş gorebilirim. Devamininda karar veririz.

TOGO

Dün tekrar izledim. Gerçekten mükemmel bir film. Başrol Willem Dafoe çok iyi oyuncu ve de çok iyi oynamış fakat ilk izlediğimde de düşünmüşümdür daha jönvari bir kişi seçilse bu rol için filmin popülerliği daha yüksek olur muydu diye.

Çocuklarla beraber de izlenebilecek ve hayvan sevgisi aşılamada kullanılabilecek tarzda ayrıca.
Hayvan haklarıyla ilgili sıkıntılar yaşanan bugünlerde de keşke TV'lerde de verilse de izlese halkımız.

TOGO

Dün tekrar izledim. Gerçekten mükemmel bir film. Başrol Willem Dafoe çok iyi oyuncu ve de çok iyi oynamış fakat ilk izlediğimde de düşünmüşümdür daha jönvari bir kişi seçilse bu rol için filmin popülerliği daha yüksek olur muydu diye.

Çocuklarla beraber de izlenebilecek ve hayvan sevgisi aşılamada kullanılabilecek tarzda ayrıca.
Hayvan haklarıyla ilgili sıkıntılar yaşanan bugünlerde de keşke TV'lerde de verilse de izlese halkımız.
Kopek ölüyor mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt