İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz

ww2 yapımlarına ayrı bir ilgi duyuyorum. benim gibi ww2 severler için oluşturduğum listeyi buraya bırakıyorum. bunlar dışında izlememi önerdiğiniz yapım varsa yazarsanız sevinirim

Başyapıt
*
band of brothers 10
schindler's list 10
life is beautiful 10
generation war 10
das boot 10
empire of the sun 9.9
book thief 9.8
downfall 9.5
the english patient 9
*

Leziz
**

the pianist 9
pasific 8.8
saving private ryan 8.5
hacksaw ridge 8.5
fury 8
inglourious basterds 8
anthropoid 8
black book 7.5
max manus 7.5
flame and citron 7.5
the thin red line 7.5
into the white 7.5
grave of the fireflies 7.5
the boy in the striped pyjamas 7
jojo rabbit 7
unbroken 7

Eh işte
**
before the fall 7
valkyrie 6.5
letters from iwo jima 6
enigma(2014) 6
defiance 6
atonement 6
the counterfeiters 6
**

Tirt
**
dunkirk
fortress of war
enemy at the gates
the bridge on the river kwai
midway
forgotten battle
son of saul
days of glory
a midnight clear
Dunkirk neden tırt yahu. Çok güzeldi.

groundhog day filmini 10dan fazla izlemişimdir. geçen gün aynı konuyu ele alan 2 film daha izledim. groundhog day kalitesine yaklaşamasalarda çerez niyetine izlenebilir.

1655323936280.png
1655323983220.png

bu arada andy samberg'in oyunculuğu baya kotu yaw. b99da da kötüydü bu filmde de kötü. tuhaftır seveni çok herifin

5078099.jpg

Çocukken Star TV'de Cumartesi günleri öğle vaktinde "Şampiyonlar Ligi Özel" programını izledikten sonra gaza gelip, topu kucaklayıp sokağa fırlardım.

Bu yaşımda aynı hissiyatı basketbol için yaşattı bana gece gece. Yattığım yerden kalkıp basket oynayasım geldi izledikten sonra.

Fazla derinlik aranmadan izlenecek türden keyifli bir filmdi. 7/10

Ulan çok üzüldüm be herife ne desem spoiler olur şimdi better call saul 6/7 çok fena bitiyor

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben pek sava

Ben savaş filmlerini pek sevmem ama bu film bence çok iyiydi. Belki daha iyileri vardır, ben bunu izlediğim için konuşuyorum. Belki de yönetmenin etkisinde kaldım. Ama yok yok film iyiydi. Daha hiç görmediğim uçak, pilot sahneleri vardı.
hocam uçak sahneleri hoşunuza gittiyse midway(2019) filmini öneririm görsel şölen resmen
unbroken filminde de uçak sahneleri var ama çok uzun değil

Top gun Maverick fena değil bence sinemada izlenmesi gereken bir film hele bir sahne var resmen koltuğun kollarını şıktım izlerken o gerilimi hissettiriyor yapılmış en iyi uçak filmi kesinlikle her şeyini vermiş tom Cruise

SiZe bir soru top gun ilk filmde ana hikaye iki arkadaş ve takımdaki rakip eleman üzerinden dönüyordu sanırım ben filmleri karıştırdım buna benzer bir uçak filmi daha vardı Ruslar geliyordu önce rakip sonra arkadaş oluyor ve beraber hareket ediyorlardı o film hep aklımda top gun diye kalmış hangi filmdi o hatırlayan var mı ?

Top gun Maverick fena değil bence sinemada izlenmesi gereken bir film hele bir sahne var resmen koltuğun kollarını şıktım izlerken o gerilimi hissettiriyor yapılmış en iyi uçak filmi kesinlikle her şeyini vermiş tom Cruise

SiZe bir soru top gun ilk filmde ana hikaye iki arkadaş ve takımdaki rakip eleman üzerinden dönüyordu sanırım ben filmleri karıştırdım buna benzer bir uçak filmi daha vardı Ruslar geliyordu önce rakip sonra arkadaş oluyor ve beraber hareket ediyorlardı o film hep aklımda top gun diye kalmış hangi filmdi o hatırlayan var mı ?

dalaşmaya girip birbirlerini düşürüyorlar sonra kulubede kalıp arkadaş oluyorlar o filmi mi soruyorsun üstat

groundhog day filmini 10dan fazla izlemişimdir. geçen gün aynı konuyu ele alan 2 film daha izledim. groundhog day kalitesine yaklaşamasalarda çerez niyetine izlenebilir.

Ekli dosyayı görüntüle 162614
Ekli dosyayı görüntüle 162615

bu arada andy samberg'in oyunculuğu baya kotu yaw. b99da da kötüydü bu filmde de kötü. tuhaftır seveni çok herifin
aynı gunu tekrar tekrar yasamalı filmleri seviyorsan kore yapımı a day filmini onerebilirim. bu tur filmler genelde 'farklı yontemler deneyerek donguden cıkmaya calıs - basarısız ol - donguden ogrendiklerini avantaja cevir - beklenmedik sekilde donguden cık' sırasıyla gider. edge of tomorrow, source code, boss level falan hepsi guzel filmler ama hikayeler tek boyutlu. bu filmin biraz daha kompleks bir kurgusu var.

Ekli dosyayı görüntüle 162649

Son düzenleme:
Üst Alt