İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz

aynı gunu tekrar tekrar yasamalı filmleri seviyorsan kore yapımı a day filmini onerebilirim. bu tur filmler genelde 'farklı yontemler deneyerek donguden cıkmaya calıs - basarısız ol - donguden ogrendiklerini avantaja cevir - beklenmedik sekilde donguden cık' sırasıyla gider. edge of tomorrow, source code, boss level falan hepsi guzel filmler ama hikayeler tek boyutlu. bu filmin biraz daha kompleks bir kurgusu var.

Ekli dosyayı görüntüle 162649
Sagol ustat ekledim listeye bakarim bu haftasonu

FA216CFF-CD86-4C55-A0F9-9148AB59F7F1.jpeg

bolca kan ve iç organ içeren bir bilim kurgu filmi. insan vucudunun gelecekteki kosullara adapte olarak mutasyona ugraması ve bu durumun hayat, sanat ve cinsellik uzerindeki etkileri hakkında tuhaf spekulasyonlar yapan bir film. ilgi cekici kısımları var ama bası sonu belli bir hikayeden cok yonetmenin kafasındaki herseyi boca ettigi bir gosteri gibi ilerledigi icin akıcı degil. watch at your own risk.

Film değil ama Youtubeda KafaTV'nin Feyyaz Yiğit'le sesli düşünüyorum diye serisi var - biraz yapmacık tabi ama güzel bir seri. her bölümün sonundaki AYRICA TEŞEKKÜRLER kısmını mutlaka tek tek okuyun derim.

4A9C80C9-5B30-4449-8AEF-E65833B5B7E3.jpeg

nihayet guzel bir film yakaladım galiba. gizem/gerilim turunde 'beyin yakan' diye tabir edilen bir senaryosu var. baslangıcta noluyo lan dedirten sahnelerin sonda puzzle gibi birlesmesini izlemek eglenceliydi. abartı olmasın ama nolan'ın erken donem filmlerine benzettim. bu tarzı sevenleri kesinlikle tatmin eder.

Üst Alt