İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 287 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Resmi görünce aklıma direk bu film geldi.Mükemmel bir gerilim filmi diyebilirim.

MV5BZGI5ZTU2M2YtZWY4MC00ZDFhLTliYTItZTk1NjdlN2NkMzg2XkEyXkFqcGdeQXVyMjY5ODI4NDk@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg
aynen reis bu filmide izlemiştim burada da baya konusmustuk bununda 2.si gelecek gibi.

Avengers Infinity War
8/10

Baya beğendim açıkçası. Normalde 8.5 verirdim muhtemelen ama puanı düşürmemin 1-2 ufak nedeni var, aşağıda açıklayacağım. Senaryo hakkında spoiler vermiyorum, filmin gidişatı hakkında daha çok.

Gereğinden fazla uzatılmış bazı sahneler. Özellikle komiklikler ekleyeceğiz derken hem gereksiz uzatmışlar, hem de gereksiz cıvıtmışlar.

Avengers Infinity War
8/10

Baya beğendim açıkçası. Normalde 8.5 verirdim muhtemelen ama puanı düşürmemin 1-2 ufak nedeni var, aşağıda açıklayacağım. Senaryo hakkında spoiler vermiyorum, filmin gidişatı hakkında daha çok.

Gereğinden fazla uzatılmış bazı sahneler. Özellikle komiklikler ekleyeceğiz derken hem gereksiz uzatmışlar, hem de gereksiz cıvıtmışlar.

Nerede izledin yav

fxjktq5d.jpg

ohhhh bu neydi lan böyle
hic lafi eveleyip gevelemeden direkt konuya giriyorlar
2 bucuk saat nasil gecti hic bilmiyorum
bu kadar dolu ve aksiyon barindiran nadir film gördüm ben
russo kardeslere helal olsun 10 senede olusan altyapiyi cok güzel islemisler
bundan daha iyisi olamazdi herhalde
spoiler falan vermek istemiyorum gidin kendiniz izleyin

Bu filme dün akşam televizyonda denk geldim. Sınıf çatışmasını, Amerikalıların göçmenlere bakış açısını anlatan bir film. Toplumsal sorunların ele alındığı filmleri çok severim. Konu iyi ancak başarısız bir film olduğunu söylemek istiyorum. Filme bağlı kalıyorsunuz, merak ediyorsunuz ama çok boş ilerleyip, amaçsız sona erdi. Belki beni filme bağlayan şey Salma Hayek'in kendisidir. Bilemedim. 70 dakikalık seri bir film.

Beatriz at Dinner (2017) - IMDb

BeatrizatDinner2.png

1525172174469.png
O kadar konuşup ahlaklı takıldıktan sonra; bir nemfomanyak kadını bile dine imana getirdikten sonra, hayırlı geceler dileyip 5 dakika sonra elinde çüküyle girdiği sahneye şok geçirmiştim adamın...Dünya sinema tarihinin en büyük twistlerinden biridir...

Ulan arkadaş sen değil miydin 5.5 saat boyunca zina kötüdür ayıptır diyen sonra da gelmiş diyor ki sapık kadına adam ne var yani on binlerce adamla beraber oldun şu benim ufacık şeyi de al ne var yani...Ulan kadını 5.5 saat dil döküp imana çağırdı kadında 10.001. erkeğini namuslu olduktan sonra çekip vurdu...Ulan Lars ne kafalar yaşıyorsun zaten idiots'tan belliydi mal olduğun yoksa o karakter sen miydin Lars? Kendini mi yazdın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt