İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 295 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu filmin bütçesi bu kazandığı paradan fazla mı yani @Serkan ŞafAQ?
Üstat sen çekim bütçesini sadece baz alma...Kopya maliyeti, vpf bedeli, materyaller, rüsum vergisi, kdv, gelir yahut kurumlar vergisi, post prodüksiyon...Dünya para youtubea video çekmiyor üstat...Ayrıca mimimumumun mininininsi bile olsa bir crew var...prodüksiyon maliyeti var...Patladılar...

NOT: Ayrıca o hasılatta sinemacı ve dağıtımcının payı da var...

güzel film yaw :d

şu ikili efsane özellikle

hqdefault.jpg

@Uğur Güzel

Aga izledim filmi. Savaş sahnelerindeki oyunculuklar çok amatörceydi. Counter'daki kolay botlar gibi davranan figüranlar falan vardı. Ayrıca akla mantığa sığmayacak gariplikte çatışma stratejileri işlenmiş.

Yalnız yayın tarihine oranla yapılan iş muazzam olmuş. Günümüz Türkiye'sinde hala çekilemeyecek şeyler yapılmış. Ayrıca birkaç sahnesi kesinlikle Band of Brothers'a esin kaynağı olmuş gibi. Teşekkürler tekrardan önerin için.

@Uğur Güzel

Aga izledim filmi. Savaş sahnelerindeki oyunculuklar çok amatörceydi. Counter'daki kolay botlar gibi davranan figüranlar falan vardı. Ayrıca akla mantığa sığmayacak gariplikte çatışma stratejileri işlenmiş.

Yalnız yayın tarihine oranla yapılan iş muazzam olmuş. Günümüz Türkiye'sinde hala çekilemeyecek şeyler yapılmış. Ayrıca birkaç sahnesi kesinlikle Band of Brothers'a esin kaynağı olmuş gibi. Teşekkürler tekrardan önerin için.
Üstat o filmde birebir müttefiklerin rezilliği anlatılıyor yani senin dediğin gariplikler aynen oldu hatta gene hackman soruyor ya köprü nerede diye harita eksik diyorlar hani işte o birebir gerçek sahne...Amerikalılar ve ingilizler haritayı eksik çıkarıyorlar a bridge too far dedikleri uzaktaki köprü de o...

Ayrıca o kadar yıldız ve tarafsız anlatımla gerçek silahların kullanılması açısından da efsanedir...Redford, caan, hackman, hopkins kimi ararsan var...

Ne demek üstat vazifemiz başlık bunu emreder, hürmetler bizden...

Kenan su filmi izledın mı kardesım iceriginden az cok bahsedeyım THE SCUHUCUK
Cok eski bi uygarlıkta hayvanların bagırsagından cesitli malzemeler yapılır bunlar işlenerek degerlendirilirmiş.
Uygarlıgın tepesinde gizemli bi dagda yasayan cok yaslı bi kesis eti cesitli baharatlarla karıstırıp yeni bişey üretmiş.
Yıllar sonra kesisin magarasındaki bu kalıntılar ortaya cıkınca sucugun tarihcesi belli olmus

Dunkirk

Bildiğimiz anlamada bir savaş filmi değildi. Dunkirk kuşatmasını insani açıdan incelemiş daha çok. Böyle bir şey beklemediğim için garipsedim tabi ama fena değildi gene de. 7/10

rıtuel i kim paylaşmıştı bulamadım..
4 gerzeğin altına etme maceraları adlı spagetti korku amaçlanmış boşuna..
yarım bıraktığım için 5 ini attım. kalanı da 2-2.5 belki eder..

Daha.once burda yazildi mi bilmiyorum ama Netflix yapimi "WHAT HAPPENS TO MONDAY" Turkce'ye "YEDİNCİ HAYAT" diye cevrilmis film gayet iyi,degisik. Black Mirror dizisindeki bir bolumun bazi nuanslari da kullanilmis bir film pisman olmazsiniz derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt