İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 304 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NOVECENTO

Attila'dan Komünizmle Nasıl Mücadele Edilirin Uygulamalı Gösterimi...

Bernardo Bertolucci'den 1900...İzleyin izlettirin efendim...Modern İtalya ve dönüşümü hakkında en yalın fikirleri edinirsiniz hala...

Zira 1976 yapımı bu şahseserde Robert De Niro, Gerard Depardieu, Donald Sutherland ve Burt Lancaster gibi efsaneler var...

Kızıl Ejder

E.Norton ve de Dr. Hannibal'ımız Antony Hopkins. Bu ikili için dahi izlenir.

Filmin giriş ve gidişat çok iyiyken sonlara doğru biraz şirazesi kaydı gibi. Ama bugüne kadar neden izlemedim dediğim bir film sonuç olarak. 7/10

Bir de Vezir Parmağı'nı izledim. Tam bir vakit kaybıydı. Ali Sürmeli'ye yazık olmuş başka da bir şey yok.

korkacağını sanmam reis ama güzeldir izlersen beğenebilirsin.

Geçen ay bir film izlemiştim maskeli kişileri görünce o geldi aklıma, o da fena değildi. Belki izlemişsindir, ismi Ziyaretçiler:Gece Avı

MV5BMTY1OTIwODgzMV5BMl5BanBnXkFtZTgwMzUyMDgzNDM@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Kızıl Ejder

E.Norton ve de Dr. Hannibal'ımız Antony Hopkins. Bu ikili için dahi izlenir.

Filmin giriş ve gidişat çok iyiyken sonlara doğru biraz şirazesi kaydı gibi. Ama bugüne kadar neden izlemedim dediğim bir film sonuç olarak. 7/10

Bir de Vezir Parmağı'nı izledim. Tam bir vakit kaybıydı. Ali Sürmeli'ye yazık olmuş başka da bir şey yok.
Aslında bu film Kuzuların Sessizliği filminin öncesini ve sonrasını anlatır her ne kadar franchise serisinin ikinci filmi Hannibal'ın sonrasında çekilmiş olsa da...Sinemada seyretmiştim...Sahil Yolundaki billboardlarda Dr.Lecter'ı görüp henüz internet yaygın değilken galleriada sinema salonuna gitmek çok heyecan vericiydi :ka:

Aslında bu film Kuzuların Sessizliği filminin öncesini ve sonrasını anlatır her ne kadar franchise serisinin ikinci filmi Hannibal'ın sonrasında çekilmiş olsa da...Sinemada seyretmiştim...Sahil Yolundaki billboardlarda Dr.Lecter'ı görüp henüz internet yaygın değilken galleriada sinema salonuna gitmek çok heyecan vericiydi :ka:
bu kızıl ejderin yapılıp tutmayan bi filmi daha vardı sanırım aynı konuda

Reys o hannibalın düşmanı neydi adı onun tipi ne öyle ya görünce kusmalı olmuştum nasıl yapmışlar o tipi Allah Allah.. Beynini yedirme sahneside çok ileri düzeydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt