İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 335 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
images.jpeg

İspanyol yapımı Hidden Facein uyarlaması.. Orijinalini izlememe rağmen oldukça başarılı buldum oyuncu seçimleri çok iyi olmuş meryem uzerli hafiften psikotik bir role bürünmüş cuk oturmuş bu karaktere normalde vasat bir oyuncu olmasına rağmen..
Senaryoda da bazı değişiklikler yapması beni şaşırttı yalnız son kısımda godmodea bağlamasa iyiymiş..
Orjinalini izlemediyseniz bir şans verin
Özcanın filmi deyip geçmeyin zaten böyle bir senaryoyu bizim yapamayacağımız aşikar.. 7.5\10

Ekli dosyayı görüntüle 30940

İspanyol yapımı Hidden Facein uyarlaması.. Orijinalini izlememe rağmen oldukça başarılı buldum oyuncu seçimleri çok iyi olmuş meryem uzerli hafiften psikotik bir role bürünmüş cuk oturmuş bu karaktere normalde vasat bir oyuncu olmasına rağmen..
Senaryoda da bazı değişiklikler yapması beni şaşırttı yalnız son kısımda godmodea bağlamasa iyiymiş..
Orjinalini izlemediyseniz bir şans verin
Özcanın filmi deyip geçmeyin zaten böyle bir senaryoyu bizim yapamayacağımız aşikar.. 7.5\10
Ö.D. ....

Iğğğğğgggghhhhhttkkkllllmmmssçççşşiii....sssmmmnnnnn....vs.vs.vs..

MV5BMTY1NDk0NjI4MV5BMl5BanBnXkFtZTgwNjUyNzMwNjM@._V1_.jpg

şizo bir film olmuş.
beğendim.

Dün çok uzun yıllar sonra televizyonda Armageddon'a rastladım; seyrettim. O zamanlar ağzım açık izleyip "çok güzel" dediğim filmin berbat olduğunu gördüm. Oyuncu kadrosu fena değil, ama vakit kaybı.

hafta sonu mad max serisine baktım tekrar bende
o 3.film ne gıcıkmış yav. mel gibsonun adını peter pan diye değiştir sırıtmaz

summer of 84
1539668737717.png

Summer of 84 (2018)

biraz stranger things havası biraz stand by me havası müziklerde john carpenter vari çıkarılan çok iyi işler cidden çok beğendim. dönemi müthiş yaşatmışlar. klişeleri bile iyi yedirmişler. beğenmeyen fazla ama dönemi iyi yansıttığından olsa gerek çok hoşuma gitti
devamıda aynı şekilde gelir inş.

summer of 84
Ekli dosyayı görüntüle 31029

Summer of 84 (2018)

biraz stranger things havası biraz stand by me havası müziklerde john carpenter vari çıkarılan çok iyi işler cidden çok beğendim. dönemi müthiş yaşatmışlar. klişeleri bile iyi yedirmişler. beğenmeyen fazla ama dönemi iyi yansıttığından olsa gerek çok hoşuma gitti
devamıda aynı şekilde gelir inş.

bir süredir bekletiyordum izlerim en kısa sürede...

1539669387073.png

Tam çerezlik bir gerilim filmi olmuş bolca mantık hatası var ama izlettiriyor..6/10

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt