İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 342 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Muslumu izledim 6 puan fln veririm
İlker Canikli'nin yorumlarini dinledim dedigi gibi 2 ayrı yönetmen olunca 2 baska film izlemiş gibi oluyorsunuz. 2sinin de sonu yok

ub.msji

12962-535210__16930.1496816805.jpg

normalde pek sevmem documantary-mockumantary tarzı filmleri de bu oldukça etkileyici olmuş.
dram üzerine geren filmi de ilk defa izledim.
filmi izleseniz jeneriği pas geçmeyin,gerçekten etkileyici 1-2 görüntü mevcut.

kız komşu çocuğuna bakmaya gidiyorum ayağına komşuya orgye gidiyomuş açıkçası,ailesi de epey şaşkın anlatıyor olayı, bir ikincisi kamp görüntüsünden sonra herhangi birine birşey söylememesi ağır mallık. insan kendi ölüsünü görür de kanıt olan telefonunu gömer mi lan!

tenebre.jpg

kepaz 1 film.

suspriasını daha önce izlemiştim açıkçası zamanın efektleri dandik olsa da etkileyiciydi.Bu filmle ne yapmaya, nereye varmaya çalışmış acaba? Hele ki filmin bi son sahnesi var beni benden aldı.
Herşeyi geçtim imdbde 7.2 puanı var.Daha da 90 öncesi korku filmi izlemem.(exorcist,omen,polanski filmleri,elm street vs. filmlerin yeri ayrı)

Venom. İlk yarısı güzel. İkinci yarısı biraz sıktı beni açıkcası. Değişik tarzda olmayan klasik bir marvel filmi gibi. Ara doldurucu.
6/10

Web-21.jpg

çok kasıntı bir film olmuş. izlenebilir 6/10

filmin sonu oldukça üzücü. "ulan sen nasıl bir insansın insan karısına öyle işkence ederek gitmesini engeller mi lan?!" diyesin geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt