İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 343 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
71Tk22kY6NL._SY679_.jpg

Venom (2018) - IMDb

Başlangıç filmi olarak iyiydi. Fazla beklentiyle izlemediğim için memnun kaldım. Ama nedense Tom Hardy'nin oyunculuğunu bu filmde pek sevemedim. Ya da bu rol olmamış ona. Eğreti duruyordu karakter.

7.0/10

DbYxYJ1W4AAiK9r.jpg

Gore filminde saçmalık gördüm de bu kadar görmedim :asd:

İzlemek gibi bir hataya düşmeyin. IMDB 6,3 & Metascoredan 81 almış birde. kızı uçurumdan kazığın üstüne atıyolar, kazık kızın belden girip karından çıkıyor, kız bana mısın demiyor.Sonrasında kız ayaklanıp bir anda lara croft olup ıssız çölde hayatta kalıyor akabinde kendini upgrade edip 3 tane adamı jason bourne edasıyla harcıyor.
Kan, nehir olup akıyor film boyunca.

DbYxYJ1W4AAiK9r.jpg

Gore filminde saçmalık gördüm de bu kadar görmedim :asd:

İzlemek gibi bir hataya düşmeyin. IMDB 6,3 & Metascoredan 81 almış birde. kızı uçurumdan kazığın üstüne atıyolar, kazık kızın belden girip karından çıkıyor, kız bana mısın demiyor.Sonrasında kız ayaklanıp bir anda lara croft olup ıssız çölde hayatta kalıyor akabinde kendini upgrade edip 3 tane adamı jason bourne edasıyla harcıyor.
Kan, nehir olup akıyor film boyunca.
Konusu itibariyle muthis bir filme benziyor. Ilk firsatta izleyecegim. (y)

Halloween2018-800x445.jpg

üstât yargı dağıtmaya 40 sene aradan sonra devam ediyor.

haluk bilginer köşe rol oynamamış bu sefer, gayet güzel film olmuş.
40 sene önceki ilk filmdeki başroller michael ve laurie'yi tekrar görmek de güzel.
7.5/10

Venom'u izleyebildim nihayet. Karakter her ne kadar sempatik olsa da senaryoyu ve de işleyişini beğenmedim. 6/10

Çerezlik olmuş ne yazık ki.

Carnage sahnesi umut verdi. Devam filmi daha iyi olur inşallah

Ben film arıyorum ama bulamıyorum.Gemide Polonyalı arkadaşlarla izlemiştik, naziler,sıkı yönetim,anons yapılıyor,şu kelime kullanımı kaldırılmıştır diye,bir kadın ve erkek aşık oluyorlar,filmin ilerisinde anons yapıyor şu savaşı kazandık diye.Böyle bir filmdi,film İngilizceydi o yüzden repliklerine çok hakim değilim.

Ben film arıyorum ama bulamıyorum.Gemide Polonyalı arkadaşlarla izlemiştik, naziler,sıkı yönetim,anons yapılıyor,şu kelime kullanımı kaldırılmıştır diye,bir kadın ve erkek aşık oluyorlar,filmin ilerisinde anons yapıyor şu savaşı kazandık diye.Böyle bir filmdi,film İngilizceydi o yüzden repliklerine çok hakim değilim.

Naziler olduguna emin misin

Bana 1984 gibi geldi

Kitabini oku filmleri sal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt