İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 351 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MV5BYjk3ZWQ4ZmMtNzM1OS00NDQxLWJmZjctNzFlODAyODRkMjcyXkEyXkFqcGdeQXVyMjEwODIzODA@._V1_.jpg

hackerman diye izledik
fena başlamadı, leş devam edip sıvadı.
6/10

MV5BMzQyMzU5OWUtZGYwMy00NTExLWE1NzItNjBhNGRlOWVkOTI1XkEyXkFqcGdeQXVyNTc5OTMwOTQ@._V1_.jpg

Güzel film. Propagandaya beklediğimden daha az yer verilmiş. Tipik Amerikan-Rus mücadelesi olarak başlasa da sonu farklı. Gerard Butler sever olarak beğendim. Gary Reis'in geri planda olması filmin en büyük eksisiydi. 7/10

tarp-pilkc5b3-debesc5b3.jpg

2.dünya savaşında rusların kendinden olmayan insanları katliam yapmasını anlatan güzel bir dram idi.Hep naziler tarafından anlatılan olaylar bu sefer karşı taraftan gerçek bir hikaye üzerinden güzel yansıtılmış.Küçük kızın oyunculuğu 10 numaraydı.

8/10

Bird box a iyi, sürükleyici diyen birinden sakın bir daha tavsiye almayın. Gördüğüm en aptal film, daha bu hafta izledim harcadığım 2 gb için nasıl küfür ettim bilemezsiniz. Kanal d de yayınlanan hortumun içinden köpek balığı yağan shark tornado tarzı filmler izleyin bundan iyi. O kadar kötü bakın. Netflixmiş.
Ekli dosyayı görüntüle 37908

Oldukça sürükleyici, heyecanlı bir film olmuş. Dram ve gerilim güzel harmanlanmış. Filmde çok fazla klişe var ama yine de beğendim. 10/7

Ekli dosyayı görüntüle 37909

Güldür Güldür Show izlemem ama Dedemin Fişi filmini komik ve eğlenceli buldum. Ailecek izlenebilecek, küfür ve bel altına kaçmadan da güldürebilen bir film. Tiplemeler oldukça başarılıydı. 10/7

Bird box a iyi, sürükleyici diyen birinden sakın bir daha tavsiye almayın. Gördüğüm en aptal film, daha bu hafta izledim harcadığım 2 gb için nasıl küfür ettim bilemezsiniz. Kanal d de yayınlanan hortumun içinden köpek balığı yağan shark tornado tarzı filmler izleyin bundan iyi. Netflixmiş.

Birinci ben burada kimseye tavsiyede bulunmadım. Sadece izlediğim bir filmi değerlendirdim. İkincisi sen beğenmemiş olabilirsin, saygı duyarım. Zevk meselesi, senin hoşuna gitmemiş olabilir. Her şeyden önce üslubuna, tavrına dikkat et.

Birinci ben burada kimseye tavsiyede bulunmadım. Sadece izlediğim bir filmi değerlendirdim. İkincisi sen beğenmemiş olabilirsin, saygı duyarım. Zevk meselesi, senin hoşuna gitmemiş olabilir. Her şeyden önce üslubuna, tavrına dikkat et.
Neyse ne. Sen tavsiye etmemiş olabilirsin ama ben senin bu konuda yazdığına bundan sonra itibar edilmemesi tavsiyesinde bulunuyorum. Üslubumda hiç birşey yok, bana emir cümlesi kurma. Ayrıca sonuna ünlem koysan geri vites yapabilirdim böyle çok soğuk olmuş hahahaha birdbox yav sürükleyici, 7/10. Filmin sonu yok, ne anlattığı brlli olmayan mal bir film, tekrarlıyorum beyler, görüpte izleyeceğim diyorsanız hala diyecek bir şey yok.

Neyse ne. Sen tavsiye etmemiş olabilirsin ama ben senin bu konuda yazdığına bundan sonra itibar edilmemesi tavsiyesinde bulunuyorum. Üslubumda hiç birşey yok, bana emir cümlesi kurma. Ayrıca sonuna ünlem koysan geri vites yapabilirdim böyle çok soğuk olmuş hahahaha birdbox yav sürükleyici, 7/10. Filmin sonu yok, ne anlattığı brlli olmayan mal bir film, tekrarlıyorum beyler, görüpte izleyeceğim diyorsanız hala diyecek bir şey yok.

Tamam edilmesin dostum, senin dediğin gibi olsun. Klavye başında ve telefonda küstahlık yapmanın ne kadar kolay olduğunu mesleğim gereği iyi bildiğim için bir şey demiyorum. Muhtemelen yaşın da ufak. Saygılı olmak güzel bir erdemdir dostum.

Tamam edilmesin dostum, senin dediğin gibi olsun. Klavye başında ve telefonda küstahlık yapmanın ne kadar kolay olduğunu mesleğim gereği iyi bildiğim için bir şey demiyorum. Muhtemelen yaşın da ufak. Saygılı olmak güzel bir erdemdir dostum.
üslup olarak neyi yanlış yapmışım? Küfür yok, argo yok, birdboxun leş film olduğunu anlatmaya çalışmıştım sadece.

üslup olarak neyi yanlış yapmışım? Küfür yok, argo yok, birdboxun leş film olduğunu anlatmaya çalışmıştım sadece.

Tamam, sen filmi beğenmemişsin. Ben senin filmi beğenmemene bir şey demiyorum ki bunu söylerken takınmış olduğun üslubu beğenmediğimi söylüyorum. Yaklaşım tarzın bana göre küstah ve ukalacaydı. Tanımadığın birine böyle yaklaşman onu eleştirdiğin anlamına gelmez dostum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt