İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 375 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beğendiğim, iyi veya vasat değerde gördüğüm bazı gerilim filmleri;

Get Out > Güzel, özgün bir konu.
Don't Breathe > Gerilim dozu yüksek, farklı bir konu.
A Quiet Place > Yine özgün bir senaryoya sahip, bilim kurgu ve gerilim bir arada.
Veronica > Vasat değerde, biraz klişe ama yine de izlenebilir.

The Silence 3/10

Çekimler, oyunculuklar fena değil aslında ama kurguda o kadar gözüme batan yerler vardı ki daha yüksek veremedim.

Korku filmi muhabbeti dönmüş, güzel filmler önerilmiş ben de biraz farklı bir tarzla katkıda bulunayım;

1002004011218349.jpg

Baya eğlenceli bir korku filmi, Sam Raimi tarzı.

İzledim. Gayet güzel filmdi. Eğer Gemini Project diyorsan. ;)
Smith'in filmi işte yav. Fena değil orta seviye çerezlik film 5 kötü puan değil, puanları titizlikle veriyorum buna 5 vermezsem 6 verdiklerime haksızlık yapmış olurum, 7 puan çok iyi demek 7 üstü olabilmesi için mesela baya üst düzey bir film olması lazım bilmem anlatabildim mi Levent ağabey bizde böyle bir delikanlıyız işte ne yaparsın. :sneaky:

Son düzenleme:
Smith'in filmi işte yav. Fena değil orta seviye çerezlik film 5 kötü puan değil, puanları titizlikle veriyorum buna 5 verirsek 6 verdiklerime haksızlık yapmış olurum, 7 puan çok iyi demek 7 üstü olabilmesi için mesela baya üst düzey bir film olması lazım bilmem anlatabildim mi Levent ağabey bizde böyle bir delikanlıyız işte ne yaparsın. :sneaky:
Tabii İMDB gibi puanlama yaparsak 5'in üstü fazla verilmez. Kalburüstü bir film değil, en nihayetinde aksiyon filmi orta şekerde ayrıca ne bileyim çerezlik diyebilirim. Vakit geçer. Hikayesi de güzel aslında :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt