İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 515 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vahşi Doğa animasyonunu çok sevmiştim, benim hayal dünyama çok hitap etmişti film, elbette görece ufak yaşlarda sayılırdım. Şu sahne hala o zaman ki aldığım tadı veriyor bana izleyince. Sevmiştim bu hissi.

Son düzenleme:
İzlemeye birazdan başlayacağım, yarın unutmazsam beğenip beğenmediğimi yazarım. John Wick kadar gideri olacak mı acaba
John Wick severler bu filmi mutlaka izlesin. Bam güm aksiyon, güzel dövüş ve çatışma sahneleri var. John Wick'e göre temposu az da olsa düşük ama akıp gidiyor. Bu yoklukta film arayanlar için güzel bir tercih olacaktır. Tavsiye ederim, ben beğendim. :hat:

Hitchcock reise takıldık. Ne olacak böyle

The Birds ✔️
The Man Who Knew Too Much ✔️

Özellikle The Birds'ün vermek istediği mesaj hoşuma gitti. Sadece bitişi biraz tuhaftı
Diğer filmde de seyahat amacıyla gittiği Kuzey Afrika'da istemediği işlere bulaşan bir doktor ve ailesinin hikayesi anlatılıyor. Bu da güzeldi yani beğendim.
İzleyin Hitchcock'u. Gerçekten sarıyor.

Hitchcock reise takıldık. Ne olacak böyle

The Birds ✔️
The Man Who Knew Too Much ✔️

Özellikle The Birds'ün vermek istediği mesaj hoşuma gitti. Sadece bitişi biraz tuhaftı
Diğer filmde de seyahat amacıyla gittiği Kuzey Afrika'da istemediği işlere bulaşan bir doktor ve ailesinin hikayesi anlatılıyor. Bu da güzeldi yani beğendim.
İzleyin Hitchcock'u. Gerçekten sarıyor.

@Uğur İzcock

Bu arada Nolan'ın filmlerini bitirmek istiyorum.5 filmini felan izlemiştim
The Dark Night üçlemesini izlememiştim mesela.
Batman Begins'i yeni izledim. Gayet iyiydi. Özellikle fantastik sevenler için güzel film. Fantastik olmasına rağmen olabildiğince sadeleştirmeye çalışmış gibi Nolan.
Kara Şövalye filmi daha iyi diyorlar. Bakalım... Zaten imdb 4.sırada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt