İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 541 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the hateful eight -

tarantinonun bütün filmleri arasında bana göre en iyisi.

filmin tamamı tek mekanda çekiliyor. konu işleyişi ve karakter analizi muazzam. sinematik çekim teknikleri ve grafikler harika.

konu olarak, aynı mekanda konaklayan 8 kişinin saatler geçtikçe arasının kızışması diyebiliriz.

ayrıca samuel jackson...

9/10

enter the void -

gaspar noe'nin kafayı tamamen drugla bozmaya başladığı ilk filmi diyebiliriz.

ilk olarak film bazı arkadaşların çok iyi bileceği pov olarak çekiliyor. filmi ana karakterin gözünden izliyoruz. konu olarak küçük yaşta ebeveynlerini kaybeden iki kardeşin yaşantısı diyebiliriz.

psyhedelic takılan tiplerdenseniz izleyeceğiniz en iyi film olabilir. çoğu diyalog tamamen doğaçlama.

aslında hiç gore bir sahne yokken film oldukça geriyor. çekim tekniğinden veya noe'nin renk cümbüşünden olabilir.

7/10

enter the void -

gaspar noe'nin kafayı tamamen drugla bozmaya başladığı ilk filmi diyebiliriz.

ilk olarak film bazı arkadaşların çok iyi bileceği pov olarak çekiliyor. filmi ana karakterin gözünden izliyoruz. konu olarak küçük yaşta ebeveynlerini kaybeden iki kardeşin yaşantısı diyebiliriz.

psyhedelic takılan tiplerdenseniz izleyeceğiniz en iyi film olabilir. çoğu diyalog tamamen doğaçlama.

aslında hiç gore bir sahne yokken film oldukça geriyor. çekim tekniğinden veya noe'nin renk cümbüşünden olabilir.

7/10

Irreversible izlemediysen izle, o da bir gaspar noe yapımı. Bana göre bu filmden çok daha iyi, daha çarpıcı....

3532942.jpg

Rezalet.
3/10

5F3DE9F2-2A39-4CBA-AC6F-F13ACDC4DB12.jpegsuper bir animasyon. izlerken gozlerimi bir saniye ekrandan ayıramadım. japon animelerinden ve pixardan sıkılanlara tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt