İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 302 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The Lost Weekend

The-Lost-Weekend.jpg

Yaratılan Adam (1944) - The Lost Weekend

ayla-2017-filmplakat-rcm300x428u.jpg

Ayla: The Daughter of War (2017) - IMDb

3/10

ulan bastan sona full duygu sömürüsü be. bizimkiler mümkünse dram filmi cekmesin bi daha.

- arkadas fonda son ses duygusal(!) müzik calinca o film duygusal olmuyor bunu bi türlü ögrenemediler.
- k.koreylilerin pusu sahnesinde yok artik dedim. 4-5 asker 50 kisilik grubu indirdi, oyaladi. tam bir "asın bayrakları" sahnesi cektigini düsünmüs yönetmen.
- abartili slow motion aksiyon sahnelerinin modasi geceli baya oldu diye biliyorum. michael bay disinda kullanan yoktur herhal.
- amerikali generalin "savas bitince ilerde sadece türklerin kahramanligi hatirlacanak" dedigi yerde yuh dedim artik. mütevazilik neydi? mütevazilik emekti.

bir türlü izleme fırsatı bulamadığım braveheartı izledim. bayağı acıklı ve güzel film. mel gibson bu tür roller için biçilmiş kaftan.

7.5/10

Tomb Raider

Çerezlik. Fazlası değil. 5/10

Belalı Tanık

Son zamanlarda en fazla güldüğüm film oldu. Eğlenceliydi. Kadroda sağlam (Ryan Reynolds, S.L.Jackson, Gary Oldman). Sanırım biraz Deadpool etkisi oldu Ryan Reynolds nedeniyle. 7/10
TR gayet iyiydi bana göre. Sadece TR'nin ana parçalarından olan bulmacaların sayısı azdı. Onun haricinde kaliteli bir yapım olmuş. Eğer oyununu oynadıysan, birçok sahnede oyundaki sahnelerin birebir aynısının yansıtıldığını fark etmişsindir zaten.
Özetle, serinin hayranları zaten filmi çok beğendi. Ama onun haricindeki diğer kesim paso nerden gömsem diye düşünmüş filmi. Senin özelinde söylemiyorum bunu. Yorumları okuyunca net bi şekilde belli oluyor bu durum.

TR gayet iyiydi bana göre. Sadece TR'nin ana parçalarından olan bulmacaların sayısı azdı. Onun haricinde kaliteli bir yapım olmuş. Eğer oyununu oynadıysan, birçok sahnede oyundaki sahnelerin birebir aynısının yansıtıldığını fark etmişsindir zaten.
Özetle, serinin hayranları zaten filmi çok beğendi. Ama onun haricindeki diğer kesim paso nerden gömsem diye düşünmüş filmi. Senin özelinde söylemiyorum bunu. Yorumları okuyunca net bi şekilde belli oluyor bu durum.

Oyunu oynamadım, Angelina Jolie'nin oynadığı filmi de izlemedim. Kısacası serinin hayranı falan da değilim. Olsaydım dediğiniz gibi belki daha anlamlı gelecekti her şey. Street Fighter'ı izlediğimde de böyle olmuştu.

Filmde fazlaca boşluk vardı diye düşündüm ve vasat (kötü değil) buldum. Bu tür şeyler zevk meselesidir malum.

Oyunu oynamadım, Angelina Jolie'nin oynadığı filmi de izlemedim. Kısacası serinin hayranı falan da değilim. Olsaydım dediğiniz gibi belki daha anlamlı gelecekti her şey. Street Fighter'ı izlediğimde de böyle olmuştu.

Filmde fazlaca boşluk vardı diye düşündüm ve vasat (kötü değil) buldum. Bu tür şeyler zevk meselesidir malum.
Yok, elbette zevk meselesi. Ona bir şey diyecek değilim elbette.
Sadece, dikkatimi çeken bi durumdan bahsettim.
Kız için paso dayak yiyor vs demişler mesela. Bunu söyleyenler yine oyunu oynamadıklarını belli ediyor. Lara karakteri gelişimini daha tamamlamadı bu ilk filmde ki ilk film olması dolayısıyla normal.

Oyunculuklara bile dandik vs denmiş.
Baş kötü karakter on numara oyuncu ki Six dizisinden de tanıyorum ben.
Keza o uzak doğulu eleman.
Alica'nın oyunculuğuna nasıl dandik diyorlar mesela ona da şaşırdım.

Velhasıl kelam, eleştirileri mantıklı bulmadım sadece. Yoksa beğenip beğenmemek elbette kişiden kişiye değişir.

2013 yapimi tomb raider oyunu cok iyidir
tps aksiyon macera shooter seven herkese önerebilirim
2015 yilinda cikan oyun cöptür ama hic bulasmayin

İkisini de aldım bi ara oynayacağım da 2015 yapımı olan hangi açıdan çöp mesela? Öğrenmek için soruyorum iade ederim kötüyse..

acik dünya yapmaya calismislar
ilk oyundaki tempolu linear ilerleyis yok ikincisinde
ben ilk oyunu 5-6 kere oynayip bitirdim
uncharted serisine güzel bir alternatif olabilirdi
ama o potansiyelin icine ikinci oyunda cok güzel etmisler
beni oynarken cok baymisti ve sonlara dogru artik bitsin artik diyordum
simdi bu senenin sonuna dogru ücüncü bir oyun cikacak ve bende zerre heyecan yok

tomb raider filmi felaket birsey walton beyefendiye ragmen
film demeye bin sahit ister
keske 10-15 photo cekip bir brosur yapmakla yetinselerdi

bir türlü izleme fırsatı bulamadığım braveheartı izledim. bayağı acıklı ve güzel film. mel gibson bu tür roller için biçilmiş kaftan.

7.5/10
Şimdi anlamışsındır sanırım neden benzer janrlı filmlerde birinin at üstünde asker önünde böğürdüğünü...Zira hiçbiri bu kadar manalı konuşma yapamayıp aynı etkiye ulaşmaya çalışmışlardı :) Oliver Stone'un İskender'i bile düşün gerisini...

Şimdi anlamışsındır sanırım neden benzer janrlı filmlerde birinin at üstünde asker önünde böğürdüğünü...Zira hiçbiri bu kadar manalı konuşma yapamayıp aynı etkiye ulaşmaya çalışmışlardı :) Oliver Stone'un İskender'i bile düşün gerisini...

Beta erkeği olsaydım filmin sonunda hüngür hüngür ağlardım renktaş. :( Hürmetler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt