İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 432 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

imdbde dusuk puan almis ama bnce fena degil. adebissiyi gormek hos oldu

6.5/10,

463919.jpg

Mohammad Rasoolollah (2015) - IMDb

Gayet iyi.

8.0/10

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tam anlamıyla bir oyunculuk şöleni. Benicio Del Toro, Naomi Watts ve Sean Penn harika iş çıkarmışlar. 7.5/10
''Tanrı saçının hareketini bile bilir.''

2399182.jpg

Filmi an itibariyle bitirdim.Scorsese kendine has olan film havasını yine fazlasıyla yansıtmış.Ustalar zaten bildiğimiz gibi...:hat:Al Pacino'nun bir anda asabi ve sinirli hâle dönüşüp Tony Pro karakteri ile girdiği tartışma sahneleri harikaydı. :asd: Dünya üzerinde aniden sinirlenip tepki verme olayını bu kadar iyi oynayan başka bir aktör yoktur.

Bunu normal hızıyla izleyenler tarafımca tebriği hakediyor 2.5x'de zor bitirdim beni çok sıktı

The Platform.. Distopik ve simgesel filmleri sevenler bu filme bayılacaktır. Bazı noktalarda çok net ve Bilale anlatır tarzı mesajları olsa da ilginç bir konu ve güzel bir film. Biraz snowpiecer filmini anımsattı.

Puanına bakmayın, 10 numara 5 yıldız film olmuş. Ruslara helal olsun. Şu filmi Amerikalılar çekseydi IMDB'si en az 7.5'tu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt