İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 530 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sicario'nun abartıldığı filan yok bu arada. Aksiyon filmi gibi başlıyor ama alakası bile yok. Gerçek şeytanların kimlerin olduğunu açıkça ortaya koyan, herkesin ipliğini pazara çıkaran eleştirel bir başyapıttı. Bu tür filmlerin ikincisi genelde tırt çıkar ama adamlar 2. filmde de kalitelerini bariz bir şekilde sürdürmüşler. 3. de kesin gelecektir. Merakla bekliyorum. Yavaş ilerleyen bir filmdir, ama benim top 10 listeme ekleyebileceğim kadar iyidir. Zaten böyle bir konuyu da yedirerek, yavaş yavaş işlemek zorundasın. Bu bir eksi yön değil işin doğası gereğidir.

Son düzenleme:
Sicarioyu ben de öyle fazla beğenmedim çok düz geldi

Trafiğin sıkıştığı otobandaki gerilim sahnesi iyiydi onun dışında 6/10

Şu filmi bir Türk yönetmen çekse sanırım Zekİ Demirkubuz'dan başkası olamazdı. Filmin atmosferi harika, oldukça gerçekçiydi. Kamera açıları çok güzeldi, hikaye orijinal ve sarsıcıydı. 8/10

Çıtır çerezlik vakit öldürmelik al izle

son-moda-ask.jpg
Müthiş bir karı idi üstad

Şu filmi bir Türk yönetmen çekse sanırım Zekİ Demirkubuz'dan başkası olamazdı. Filmin atmosferi harika, oldukça gerçekçiydi. Kamera açıları çok güzeldi, hikaye orijinal ve sarsıcıydı. 8/10
romanyalı oyuncu transferlerinden sonra romanya filmi ha?

bize konuyu özet geçer misin renktaş
Ünlü bir moda dergisi editörü olan Alice terfi edip genel yayın yönetmeni olmak için büyük hayaller kurar. Fakat bu hayali kuran çok kişi vardır. İşlerinden senelerdir kendi aşk hayatına zaman ayıramaz. Uçakla seyahat ederken üniversite öğrencisi Bathazar ile tanışır , çok fazla istemesede Bathazar ile bir kere görüşme sözü verir. Bu durumu patronu öğrenir ve kendinden küçük birisiyle ilişkisi olması onu olumlu yönde etkiler Alice durumun böyle olmadığını bir türlü anlatamaz. Fakat Alice zaman geçtikçe aşkın cazibesinden kaçamaz.

Ünlü bir moda dergisi editörü olan Alice terfi edip genel yayın yönetmeni olmak için büyük hayaller kurar. Fakat bu hayali kuran çok kişi vardır. İşlerinden senelerdir kendi aşk hayatına zaman ayıramaz. Uçakla seyahat ederken üniversite öğrencisi Bathazar ile tanışır , çok fazla istemesede Bathazar ile bir kere görüşme sözü verir. Bu durumu patronu öğrenir ve kendinden küçük birisiyle ilişkisi olması onu olumlu yönde etkiler Alice durumun böyle olmadığını bir türlü anlatamaz. Fakat Alice zaman geçtikçe aşkın cazibesinden kaçamaz.
Müthiş analiz tebrik ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt