İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 544 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
izlemediğim 5 film vardı aralarında bitti

tavsiyesi olan var mı yarın izleyeceğim. once upon a time in hollywood tavsiye eder misiniz?
o.u.a.t.i.h. izlemedim ama suç/gizem turunde birkac oneri daha yapabilirim.

knives out: bence son yıllarda yapılmıs en iyi dedektiflik filmi. old school tarzında ama sherlock holmesden ziyade hercule poirot gibi.

the good liar: gerilim yonu agır basan bir suc/gizem filmi.

x-files i want to believe: dizinin hayranları begenmemisti ama bence guzel film.

the spanish prisoner: eskilerden pek bilinmeyen bir film. artık boyle filmler cekmiyorlar.

o.u.a.t.i.h. izlemedim ama suç/gizem turunde birkac oneri daha yapabilirim.

knives out: bence son yıllarda yapılmıs en iyi dedektiflik filmi. old school tarzında ama sherlock holmesden ziyade hercule poirot gibi.

the good liar: gerilim yonu agır basan bir suc/gizem filmi.

x-files i want to believe: dizinin hayranları begenmemisti ama bence guzel film.

the spanish prisoner: eskilerden pek bilinmeyen bir film. artık boyle filmler cekmiyorlar.

Eliza Gravesi izlemediysen kesinlikle öneririm

Memoirs of a Geisha

Bu kadar dillendirilen ne var acaba diye izleyeyim dedim, izlemez olaydım.

Genç bir Japon kızının dedesi yaşındaki sapık herifler tarafından arzulanması ve aynı sapıkların kıza sahip olmak uğrunda gizlice kızın mentoru tarafından ihaleye sokulup işin hem paraya dökülmesi hem de törenselleştirmesi üzerine saçmasapan bir film.

images

Jale iyi ama film izlerken yordu beni. Tek mekan filmleri pek sarmıyor beni.

6.0/10

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cindirella Man (2005)

1930'larda bir boksörün gerçek hayat hikayesini anlatıyor. Büyük buhranın tüm dünyayı etkilediği bir zamanda açlık sefaletle boğuşan boksörün ailesi neler yapabileceği anlatıyor. Klişe gelebilir tabi dönem filmi olduğundan bir tık spor olunca izletiyor kendisini. 7.8/10

kulkedisi-adam-cinderella-man-420x600.jpg

blade runner 2023ü begenenler duneyi de begenecektir

ayni dayi cekmis bu iki filmi de

ben dün gece izledim baya iyidi

atmosferi tam anlamiyla vermis, müzikler de sahane hans zimer sagolsun

blade runner ile ayni tempoda ilerliyor

yani öyle ucan kacan john wick temali bir uzay filmi beklemeyin

bu bir de birinci bölüm

filmin basinda kocaman part a yaziyor

sonra film niye düzgün sekilde bitmiyor diye saga sola sallamayin baskalari gibi

bu filmde daha cok worldbuilding, karekter tanitimi ve ilerdeki hikayenin nereye gidebilecegini gösteriyorlar

blade runner 2023ü begenenler duneyi de begenecektir

ayni dayi cekmis bu iki filmi de

ben dün gece izledim baya iyidi

atmosferi tam anlamiyla vermis, müzikler de sahane hans zimer sagolsun

blade runner ile ayni tempoda ilerliyor

yani öyle ucan kacan john wick temali bir uzay filmi beklemeyin

bu bir de birinci bölüm

filmin basinda kocaman part a yaziyor

sonra film niye düzgün sekilde bitmiyor diye saga sola sallamayin baskalari gibi

bu filmde daha cok worldbuilding, karekter tanitimi ve ilerdeki hikayenin nereye gidebilecegini gösteriyorlar

düzgün bitmemesi değil de yavaş ilerledi reis

özellikle malum savaş sahnesinden sonra. çok 🚁 çok rüya sahneler

kötü film değil ama kesinlikle daha kısa olabilirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt