İzmir Bornova Doğanlar Stadyumu | 9.138 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzmir Bornova Doğanlar Stadyumu | 9.138

Kapasite 9.138
Ülke Türkiye
Şehir İzmir
Kulüp Altınordu
Açılış 01/10/2016 (Göztepe – Elazığspor, 1-1)
Maaliyet 33 Milyon TL
Çim Doğal Çim

%C4%B0zmir-Bornova-stad%C4%B1-4.jpg

%C4%B0zmir-Bornova-stad%C4%B1-5.jpg

%C4%B0zmir-Bornova-stad%C4%B1-6.jpg

%C4%B0zmir-Bornova-stad%C4%B1-7.jpg

%C4%B0zmir-Bornova-stad%C4%B1-8.jpg

%C4%B0zmir-Bornova-stad%C4%B1-11.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
kale arkalarını ana tribün büyüklüğünde yaparlarsa izmir takımlarını idare ettirir

olimpiyat stadından çok daha iyi olur seyirci açısından

Haberin olmaması normal çünkü saçma sapan bir yere yapıyorlar stadı.

Bornova stadının olduğu yerde olabilirdi bu stad ama orası merkezi yer muhtemelen rant için kullanılacak

Aynen eski stadın yeri gayet güzel ama bura saçma olmuş . Hem yapıyorsun üç bin filan daha ekle 15 bin düz yap sana yıllarca yetsin . Niye eksik yaparlar illa anlamam .

mis gibi ataturk stadi var, 45 sene once acilmis olan bir stad, modern bir stad.
izmire gerek yok

hakkari'ye stad lazim, 50 bin kisilik

Doğrudur, Ozan Tokgöz ve Ayberk Çetin başta olmak üzere genel olarak egelileri de sevmiyorum. :D

Aslında suyumuza gidilirse sevilmeyecek insanlar değiliz.Şaka la şaka evlat olsam eldivenle seversin,deri olması şartıyla asjdfksjhs Ozan Rum mahallesinde büyümüş benden duymuş olma Yorgo'larla konyak içermiş,pardon oynarmış.Yine de kabullendim,e ne de olsa hırkam kadar dino,Egeli matraklığı var,atsan atılmaz satsan satılmaz.

Bu arada Bornova'da Tansaş'ın arkasında bir stad vardı o muydu bu yav bakamadım da fotolara yeni mi değil mi diye :D Tarifte sınır tanımam :D Boyoz'un gücü,Bornovagücü...

Üst Alt