İzmir'de Arda'ya Sevgi Seli - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzmir'de Arda'ya Sevgi Seli

Cevap: İzmir'de Arda'ya Sevgi Seli

Buradaki videoyu izlerseniz yüzündeki gülümsemeyi farkedebilirsiniz ;

Ligtv.com.tr - VideoHaber - Arda'ya tam destek!

Yanlis bu konuda cok büyük bir yanilgi icerisinde cogu taraftar! Taraftarin görevi degildir futbolcunun yüzünü güldürmek, futbolcunun görevidir yalniz, cünkü profesyonel seviyede bir takimin basarisi icin mücadele eder ve karsiliginda para alir. Herkes Arda'nin yüzüne takmis, yok niye gülmüyor, niye surat asiyor.. sonra taraftar anlamsiz sekilde Arda gülsün, mutlu olsun diye hak etmese bile anlamsiz bir sekilde sevgi gösterileri, pankartlar yapmak gibi islere giriyor. Kadrodaki futbolcularin hic biri hak etmiyor bana sorarsaniz bu muameleyi, Galatasaray ligde bir kac mac kalmis olmasina ragmen düsme potasinda ama millet ciceklerle karsiliyor kaptanini.. digerlerini de öyle karsilayin o zaman! Hakaretler, küfürler yanliti, cok yanlisti. Hele Arda'ya yapilmasi cok anlamsizdi, ama bu sevgi seli de gerekli degildi bana sorarsaniz. Taraftarin yüzü gülmüyor yillardir, Arda'nin yüzüne takmis herkes..

--------------------------onur kivrak-----------------------

-----sabri---------ciani-----------ömer toprak----------taiwo----

---------------vidal------------gökhan inler------

-----gervinho----------ronaldinho-------------------arda------

------------------------drogba---------------------------

süper kadro :) ünal aysaldan böyle güclü bir kadro bekliyorum

bu kadroyu yapmışın abi iyi kötü alakalı alakasız da,barii sabriyi koymayaydın ya:D en azondan ciani yerine hamiti koyup beke bi adam koysaydın:D

Insallah Arda'ya bunlar pozitif bir bicimde yansir. Arda'da olmasa bizim maclari izlemek buyuk iskence olur

medyaya çok battı hemen ellerindeki malzemeleri sürdüler piyasaya.

arda ne zaman taraftarla bütünleşse enteresan haberler çıkıyor. rastlantının böylesi :D

medyaya çok battı hemen ellerindeki malzemeleri sürdüler piyasaya.

arda ne zaman taraftarla bütünleşse enteresan haberler çıkıyor. rastlantının böylesi :D

Arda medyanin eline koz vermeyi biraksin o zaman. Yeter ya. Galatasarayin kaptani bu kadar medyakolik olmamasi lazim. Tamam bazen elinden gelmiyor, ama cabala be kardesim.

Bülent Korkmaz'dan kaptanlik dersi almasini tavsi ediyorum.

Arda medyanin eline koz vermeyi biraksin o zaman. Yeter ya. Galatasarayin kaptani bu kadar medyakolik olmamasi lazim. Tamam bazen elinden gelmiyor, ama cabala be kardesim.

Al işte. Biz ne diyoruz bak. Antalya'da karşılayanlardan birisi foruma üyeymiş. İşte bu yüzden gitsin diyorum abi ben Arda için.

Bu zihniyetten kurtulmak için Arda GİT-ME-Lİ. Gelde anlat şimdi bu arkadaşa Arda hakkında yanıldığını. Hadi anlatın. İmkanı yok imkanı

Ligtv nin verdiği video değil

Tam tezahuratın olduğu bir video var onu bulamıyorum yardımcı olabilirmisniz

30 Ekim 2005 Gençlerbirliği Galatasaray maçına bakın. Bülent Korkmaz'ı hep UEFA finalindeki bandajlı haliyle hatırlamak istiyoruz ama birde o günkü Gençlerbirliği yardımcı antrenörü Bülent Korkmaz var...

Arda'yı başkalarıyla kıyaslamaktan vazgeçip Metin Oktay Bülent Korkmaz değil de sadece Arda olarak sevsek...

Şu suratındaki ifadeyi de yok etse artık Arda'yı gülerken gören oldu mu son zamanlarda? Ben hatırlamıyorum. Yapılanlar yanlış tamam orasında herkes hem fikir ama bu durumu düzeltmeye en azından normale cevirmeye çalışanlarda var o yüzden evin yaramaz muzur komik Arda'sını şahsen ben özlüyorum..

30 Ekim 2005 Gençlerbirliği Galatasaray maçına bakın. Bülent Korkmaz'ı hep UEFA finalindeki bandajlı haliyle hatırlamak istiyoruz ama birde o günkü Gençlerbirliği yardımcı antrenörü Bülent Korkmaz var...

Arda'yı başkalarıyla kıyaslamaktan vazgeçip Metin Oktay Bülent Korkmaz değil de sadece Arda olarak sevsek...

Tamam da kaptanligindan bahsediyor, karsi takimin yardimci antrenörlügünden degil.. ki zaten Bülent Korkmaz, Hagi kadar büyük bir efsane olamadiysa bu tip davranislari yüzündendir.

Üst Alt