Jack Whetney Denenmeye Geliyor


https://www.solomonstarnews.com/sports/national/11495-whetneys-biggest-testJack Whetney diye birini deneyecekmişiz. Yola çıkmış bile yarın İstanbulda diye yazıyor.

Kurukurunun Guyana takımı olduğu ve Whetney'in Solomon Adaları milli futsal (salon futbolu) takımında oynamış. Hem salonda hem sahada oynuyor.Şöyle bir video buldum..Baya teknik:), 90 doğumlumuş

[video=youtube;dJNMocK-T_c]https://www.youtube.com/watch?v=dJNMocK-T_c&feature=player_embedded#at=57[/video]Bence bankasya takımlarından biri deneyecektir.
 
Cevap: İddaa l Jack Whetney Denenmeye GeliyorFutsaldan çıkan ünlü oyuncularda var. Brezilyaya karşı falanda oynamış. Gerci fark yemişler. Ama baya göze batmış. İyide a2'de yabancı falan oynatamıyoruzki, Direk A takıma zaten almayız.A2'lerde genç yabancılar serbest olsa iyi olurdu.
 
Cevap: İddaa l Jack Whetney Denenmeye GeliyorŞöyle değişik adamları bulup futbol piyasasına çok iyi futbolcular halinde sunsak ne kadar iyi olur lan. İnşallah denenir de iyi çıkar.
 
Cevap: İddaa l Jack Whetney Denenmeye Geliyoryalnız böyle adamların kemik yaşına falan bakmak lazım 28 bile çıkabilir:lol:
 
Cevap: İddaa l Jack Whetney Denenmeye GeliyorOlumlu bir adim kesinlikle.

Okan Derici de scout ekibin önerisiydi sanirim, bu da öyledir heralde.

Devaminin gelmesini diliyorum.
 
Cevap: İddaa l Jack Whetney Denenmeye GeliyorŞöyle değişik adamları bulup futbol piyasasına çok iyi futbolcular halinde sunsak ne kadar iyi olur lan. İnşallah denenir de iyi çıkar.

21 yaşında ki adamı bulup çıkarsak neye yarar ki nerden bulcaz fener gibi keriz bir takım emenike gibi biz de kilitleyelim. Şöyle 14-15 yaşlarında olacak ki adam gibi bir eğitimden geçirmemiz lazım, eğitim demişken florya'da imparator La Masia eğitim sistemini getirceğini söylemişti bakarsın yurt dışına kurduğumuz futbol okullarından yılda 5-10 genç yetenek bulup türkiyenin barcası oluruz alt yapımızla yeniden gururla bahsederiz.
 
Cevap: İddaa l Jack Whetney Denenmeye GeliyorYa menerjer gündem yapmak için ısmarlama haber yaptırmış, inanmayın böyle şeylere. Fotospor bile yapmaz böyle bir haber.
 
Cevap: İddia l Jack Whetney Denenmeye Geliyoryarın totomaça bomba diye düşer haber leeen uyuyonuz mu totomaç editörleri, oyuncu keşfettik son dakika diye girin hadi :D
 
Cevap: İddia l Jack Whetney Denenmeye GeliyorBeyler bence.. Bu isimden bu tipten ve onceki takimin adina bakaraktan (Kurukuru:D) bu adamdan bize hayir gelmez diyorum..
 
Cevap: İddia l Jack Whetney Denenmeye GeliyorBeyler bence.. Bu isimden bu tipten ve onceki takimin adina bakaraktan (Kurukuru:D) bu adamdan bize hayir gelmez diyorum..Senide andırmıyor değil =D

Jack+Whitney-798117.bmp
 
Cevap: İddia l Jack Whetney Denenmeye GeliyorFutsaldan cikan Robinho gibi bir cok isim var . Hatta Neymar'in da alakasi var diye biliyorum ama Brezilya'da inanilmaz populer bi cok oyuncu salon futbolundan cikma . Tabii o adamlar 12-13 yasinda en gec yesil sahalara geciyor . 21 yasinda futsal oynayan adamin normal futbol oynamasi milyonda bir olur tahmin ediyorum . Kondisyo fiziksel yapi saha gorusu vs . Bunlar onemli seyler . Bos sacma bir sey olur bunlarla ilgileneceklerine Brezilya Ikinci Ligini sezon acilis liglerini alt yapi liglerini felan izlesinler . Afrika da belirli bir kac takimin alt yapisiyla ilgilensiler . Olmadi Fransa Ligue 1'i izlesinler .
 
Cevap: İddia l Jack Whetney Denenmeye GeliyorBence tamamen peri masalı olur gerçekse,biraz sallama haber gibi geldi bana; her şeyi bırakın orada çatır çatır 15 gol atan Brezilya'dan ,21 gol atan Rusya'dan değilde ,bu takımlara karşı fark yiyen bir takımdan oyuncu bulup bir de denemek için alıyoruz :D :D :D
 
Üst Alt