Jaja Al-Ahli'ye gitti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jaja Al-Ahli'ye gitti!

Cevap: Jaja Al-Ahli'de

Neden o kadar düşük bir fiyata satılıyor ki? Gayet de iyi bir adamdı. Sorunları vardı demek ki Trabzonspor ile.

Jajaya Arabistandan Talip Var

48387218.jpg

Suudi Arabistan'dan 3 kulüp sambacıyı istiyor...

Trabzonspor'un gözden çıkardığı Jaja'ya yoğun ilgi var. Brezilyalı için Suudi Arabistan'dan üç kulüp, yönetimin kapısını çaldı. Talip olanlar arasında, Yattara'nın gittiği El Shabab da var. Jaja, 20 Haziran'daki kampa katılmaması halinde Arap ülkelerinden yapılacak tekliflere net olarak yanıt verilecek.

'Değerlendireceğiz'

Suudi kulüplerinin önerdiği rakam 5-8 milyon euro arasında değişiyor. Tekliflerin yüksek olması Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in transfere olumlu bakmasına neden oldu. Başkan Şener, "Henüz cevap verilmiş bir konu yok. Ama teklifler olduğu doğru. Gereken değerlendirmeyi yapacağız" şeklinde konuştu.

kanal61

Cevap: Jajaya Arabistandan Talip Var

Yazik olur. Disiplin sorunlari olsada Trabzon icin cok onemli oyuncu. Onumuzdeki sene SL oynama sansi var, gitmez umarim. Goze hos gelen futbol oynuyor, ligimize renk katan oyunculardan biri. Tabata gibileri Katar'a layik, bu tur oyuncular Turkiye'de kalmali.

Hem 5-8 Jaja icin cok dusuk bir fiyat. Jaja 10-15 etmesi gerek.

Jaja'nin edecegi maks fiyat 6-7'dir . Ekstra hic bi ozelligi yok . Ustelik napicagi belli olmayan istikrarsiz disiplinsiz bir adam . Cok iyi is yapmis Trabzon satarak . Iyi bir arastirmayla cok daha iyisini bulurlar Jaja'dan o fiyatlara .

Trabzonspor Jaja gibi futbolcuyu zor bulur.. Yabancilar Trabzon sehrine zaten gelmek istemiyor, sende elindeki en iyi yabanciyi satiyorsun harbiden vizyon yok.. Yemisim disiplini gece hayatini, adam sahaya çiktigi her maçta takiminin en iyisi oluyordu.. Böyle adam gece 10 tane bira içse, baskan olarak sende gidip 11. ismarlayacaksin..

Jaja mükemmel bir futbolcu.

Bence degil . Sadece fizigini mukemmel kullaniyor . Onun disinda ne oyun zekasi ust duzey ne cok hizli ne cok teknik vs . Iyi bir futbolcu zaten o yuzden 6-7 eder diyorum . Siz Emenike'nin 9 ettigi yerde diye bakip daha buyuk meblalar soyluyorsunuz ama oyle kiyaslamamak lazim ona o paralari vermek enayiliktir Jaja'da en fazla 6-7 eder bence . Soyle soyliyeyim bu mukemmel adami sen Everton-Atletico-Sevilla-Tottenham-Valencia vs. gibi kluplerin ilk 11'ine koyabilir misin ? Acikcasi ben koyamam ee oyleyse 15 etmesi de cok zor bu adamin sonucta kendini gosterdigi yerlerde belli . Su an icin tekrarliyorum bence maks 6-7 eder .

Bence degil . Sadece fizigini mukemmel kullaniyor . Onun disinda ne oyun zekasi ust duzey ne cok hizli ne cok teknik vs . Iyi bir futbolcu zaten o yuzden 6-7 eder diyorum . Siz Emenike'nin 9 ettigi yerde diye bakip daha buyuk meblalar soyluyorsunuz ama oyle kiyaslamamak lazim ona o paralari vermek enayiliktir Jaja'da en fazla 6-7 eder bence . Soyle soyliyeyim bu mukemmel adami sen Everton-Atletico-Sevilla-Tottenham-Valencia vs. gibi kluplerin ilk 11'ine koyabilir misin ? Acikcasi ben koyamam ee oyleyse 15 etmesi de cok zor bu adamin sonucta kendini gosterdigi yerlerde belli . Su an icin tekrarliyorum bence maks 6-7 eder .

jajayı tsdeki futboluyla eleştirme tsye gelmeden öncede mükemmel bir oyuncuydu ve trabzondada bence kapasitesinin çok altında oynamasına rağmen çok başarılı maçlar geçirdi saydığın takımlardada bence rahat ilk 18 e girer

jajayı tsdeki futboluyla eleştirme tsye gelmeden öncede mükemmel bir oyuncuydu ve trabzondada bence kapasitesinin çok altında oynamasına rağmen çok başarılı maçlar geçirdi saydığın takımlardada bence rahat ilk 18 e girer

Saydigim takimlar yedegine alacagi oyuncu icin 6-7 verir diyorum ben de kotu bir sey demiyorum ki . 15ler felan hayal diyorum Fener gibi bir keriz bulmadikca satamazsiniz . Hee aksi ornekleri var midir vardir belki ama bu adamin kendini kanitladigi yerler Metalist ve Trabzon kusura bakmayin ama bu takimlarin 15'lik oyuncu cikaracak kadar piyasasi yok nitekim o Metalist'teki super haliyle 3.5 lere alici bulmus bir adam.

Üst Alt