# Jaja Coelho


55278jaja.jpg
Galatasaray, Al Ahly’de oynayan Trabzon’un eski yıldızı Jaja’nın transferini bitirmek üzere.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: # JajaTürkiye’de zaman zaman gece hayatı ile de anılan Brezilyalı’nın, Trabzonspor’dan da bu yüzden gönderildiği iddia edilmişti. F.Bahçeli Bilica ile eğlence görüntüleri basına yansıyan ve ülkesi Brezilya’dan geç dönüşleri nedeniyle de sıkıntı yaratan Jaja için, G.Saray yönetiminin özel bir sözleşme hazırladığı da öğrenildi. Jaja’yla yapılacak anlaşmaya göre yıldızın gece hayatı ile ön plana çıkması ya da disiplinsiz hareketlerde bulunması halinde ağır para cezalarını içeren maddeleri de kabul edeceği ve Cimbom’da forma giymeyi çok istediği için bu konuda garanti verdiği belirtildi.Sözleşme bu şekilde olursa ve Jaja da sözleşmeye riayet ederse harika transfer olur. Trabzonspor da çileden çıkar. :D
 
Cevap: # JajaTek başına maç kazandırabilecek kapasitede bir oyuncu gelirse iyi olur ama Galatasaray Takımı Oyuncusu mu değil mi pek bilmiyorum.
 
Cevap: # Jajajaja'ya forum bu kadar pozitif bakılacağını düşünmezdim.. Trabzon u ortada bırakıp gitmedi mi bu adam ben mi yanlış hatırlıyorum..
 
Cevap: # Jajaböyle bir transferi fatih terim asla yapmaz. arkadaşlığı oturmuş keyifli bir takımı sorunlu futbolcularla bozmaz.
 
Cevap: # Jajatakım oyununu bozar, savunmaya yardım etmez, gece hayatıyla gündeme gelir :ays:edt.kaynak ht spormuş ciddiye alıp yorum atmışım geçiniz.:coffee:
 
Cevap: # JajaHahah tam bir fiyasko olur , sorunlu adam almak istemiyoruz Jaja 'yı alacağımıza Olcan 'ı alalım daha iyi
 
Cevap: # Jajaben brezilyalilara cok soguk bakiyorum. jaja da ayni lincoln gibi artistin, sorunlu adamin teki. gelmesin! takim ici dengeleri bozar gelirse.
 
Üst Alt