# Jaja Coelho - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jaja Coelho

Cevap: # Jaja

Yemin ediyorum mü-kem-mel tranfer olur.

Allah'ım ne olur gerçek olsun ne olur ne olurrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Sol açık oynar, forvet arkası oynar, 2. forvet oynar, santrafor oynar ee daha ne bekliyorsunuz lan sol bek mi oynasın adam.

Bu adamın Trabzon'dan kendi isteğiyle ayrılmadığı çok açık.Bu durumda lütfen Trabzon'un onun gibi saha içinde çok etkili olabilen bir oyuncuyu neden göndermiş olduğunu bir sorgulayalım ve yaptığı işe saygısı olmayan böyle futbolculardan uzak duralım.

Bu basının elinde bu kadar malzeme varken, nasıl olur da üretkenlikten bu kadar uzak olurlar ? Masa başı haberi olduğu çok belli. Ayrıca, yeter lan kaçıncı Trabzonlu bu ?

Son 7 deplasman maçında gol bile yemeyen , Ligde 17 maçta sadece 11 gol yiyen..takım oyunu ile nam salan..Takımımıza tam bir takım oyunu düşmanı Jaja 'yı almak tam bir İntihar olur.

Eğer Jaja için Olcan'dan vazgeçilcekse istemiyorum. İkisi de gelecekse çok istiyorum. Eğer böyle bir girişim varsa geçen seneden takım arkadaşlarının tavsiyesi ile olmuştur. Büyük sorunları olsa önce Selçuk, Engin, Ceyhun karşı çıkardı. Ama dediğim gibi Olcan çok daha önemli bizim açımızdan. Önce Olcan sonra diğerleri.

Forumda sağlam oyuncular bile kolay kolay beğenilmezken kendisine bu kadar istek görmek şaşırttı. :)

Hiç gerek yok Jaja'ya falan. Oyuncu mu kalmadı başka dünyada.

Allah Allah bu kadar sevilen bir adam olduğunu hiç bilmezdim.Fena oyuncu değildir Jaja ama ben oyun stilini hiç sevmem,öyle üstün yetenekli bir adam da asla değil.Asla Galatasaray'da ilk 11'de görmek isteyeceğim bir oyuncu olmaz.Hayırdır biz ŞL'ye Galatasaray Trabzonspor karmasıyla mı katılmak zorundayız nedir bu eski oyuncu merakı anlamış değilim.

Üst Alt