Jakub Moder: "Galatasaraylılar çok mesaj atıyor, ancak ayrılmayı düşünmüyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
moder_6155.jpg

Galatasaray'ın istediği Jakub Moder, yaptığı açıklamada sarı-kırmızılı taraftarların ilgisinin çok yüksek olduğunu ancak takımından ayrılmayı düşünmediğini ifade etti.

Galatasaray ile adı anılan Polonyalı 21 yaşındaki orta saha oyuncusu Jakub Moder, transferiyle ilgili açıklama yaptı.

Polonya'dan Weszlo.com'un 'Galatasaraylılar seni çok istiyor. Instagram'dan çok mesaj geliyor. Gelen kutun ne durumda?' sorusuna Jakub Moder, "Gelen kutusu kendinden geçmiş durumda. Ancak, sakin kalmaya çalışıyorum." cevabını verdi.

"LECH'TE KALMAK İSTİYORUM"
Lech'ten ayrılıp ayrılmayacağına dair gelen soruya ise Moder, "Şu anda değil. Lech Poznan'da kalmak istiyorum. Bildiğim kadarıyla kulüp idarecileri de beni satmak istemiyor. Çünkü, halihazırda sezonun planlaması yapıldı. Kulüp yetkililerile bu yıl kalacağım üzeirne sözleştik." cevabını verdi.

"ARKADAŞLARIMA BİLE MESAJ YAĞIYOR"
Türk taraftarların ilgisi ve Galatasaray haberleriyle ilgili soruya Polonyalı yetenek, "Açıkçası ilginç bir durum. Gösterilen ilgiyle başa çıkmam gerekiyor. Sadece bana değil futbol ile ilgisi olmayan arkadaşlarıma dahi birçok mesaj geliyor. Onlara da, "Moder Türkiye'ye gelsin, gelecek mi, bir şey biliyor musun?" gibi sorular soruyorlar. Sakin kalmaya çalışıyorum. Türkiye'yi bilirsiniz. Futbol söz konusu olunca Türkler çok tutkuludur. Ancak, ayrılmam söz konusu değil. Bu nedenle haberler konusunda endişeli değilim." açıklamasıyla sözlerini noktaladı.

come-to_8659.jpg

Haberler

muhtemelen maç bile izlemeyen gerizekalı instagram tayfa adını duyduğu her isme yamyam gibi saldırıyor bu saçmalığın son bulması gerek

Ortada olmayan birşey için yazılır,çizilir,suni beklenti yaratılırsa sonucu böyle olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt