James Rodriguez: "Oynayacağım bir takıma gideceğim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

James Rodriguez: "Oynayacağım bir takıma gideceğim"

James Rodriguez: "Oynayacağım bir takıma gideceğim"
Real Madrid'in Kolombiyalı yıldızı James Rodriguez, oynamadığı için sinirli olduğunu söyledi.

Injured Falcao and James missing for Colombia friendlies

Real Madrid'de teknik direktör Zidane'ın fazla şans vermediği James Rodriguez, oynayacağı bir takıma gitmek istediğini söyledi.

Geleceğinin ne olacağını bilmediğini kaydeden Kolombiyalı yıldız, "Geleceğimi ben de bilmek istiyorum. Belki günler, belki haftalar sonra öğreneceğim. Gerçekten bilmiyorum. Artık oynayacağıma emin olacağım bir yere gitmek ve oynamak, mutlu olmak istiyorum. Sevileceğim bir yeri istiyorum." ifadelerini kullandı.

"OYNAMAMAK SİNİR BOZUCU"

Kendini iyi hissettiğini belirten 29 yaşındaki futbolcu, "Oynamamak sinir bozucu. Oynayacak sevideydim. Başkalarına göre öyle değilim. Kötü oyuncu olsam, bunu kabul ederim ancak ben her zaman oynamak ve kazanmak isteyen bir oyuncuyum." dedi.

Real Madrid'de geçtiğimiz sezon 14 maçta oynayabilen James, 1 gol ve 2 asistlik performans sergiledi.

lan bizim başkan o paraları verir mi geçiniz..

manu bile dalga geçmiş neyle ödeyeceksiniz adamın parasını diyor.

James Rodriguez :

-$21.4 million per year from the monster contract he signed with Real Madrid back in 2014.

Adam Real Madridte 21.4 Mio $ kazaniyor.

FC Bayern Münihte tam 6.5 Mio € Net - Para kazaniyordu 2 sene kiralikti.

Biz daha Leminanin 2.1 Mio € sunu nasil düsürürüz diye kivraniyoruz.

James Rodriguez :

-$21.4 million per year from the monster contract he signed with Real Madrid back in 2014.

Adam Real Madridte 21.4 Mio $ kazaniyor.

FC Bayern Münihte tam 6.5 Mio € Net - Para kazaniyordu 2 sene kiralikti.

Biz daha Leminanin 2.1 Mio € sunu nasil düsürürüz diye kivraniyoruz.
21.4 fahiş bir para yaw. reklam gelirleri falan vardır o işte.

James Rodriguez imkansiz. Maasi cok yuksek. Galatasaray maas butcesinde 40 milyon Euro'nun altinda kalmaya calisacagiz diye aciklama yapti.
Bunun tek yolu var. James Rodriguez'i Falcao'nun aldigi maas ile getireceksin. Ayni zamanda Feghouli ve Belhanda ikilisinden kurtulacaksin. Boylelikle maas butcen'de 8 milyon Euro'luk bosluk yaratacaksin.
Ben Feghouli'nin de Belhanda'nin da gidecegini sanmiyorum. Onlar varken de yuksek maasli birini getirirsen, 40 milyon Euro'nun altinda kalman imkansiz.

Zamanında Sneijder de zordu. Ama o dönem başımızda fantastik başkan Ünal Aysal vardı.

Mustafa Cengiz'in bu topa gireceğini zannetmiyorum. Keşke girse ama çok zor. O yüzden geçiniz.

Üst Alt