Jamie Vardy'nin İlginç Maç Günü Diyeti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jamie Vardy'nin İlginç Maç Günü Diyeti

skysports-jamie-vardy-leicester-city_4856839.jpg

Geçmişte Jamie Vardy ile Leicester City'de birlikte forma giyen Ritchie De Laet, İngiliz yıldızın ilginç yemek alışkanlıklarından bahsetti.​
De Laet, Premier Lig'de tüm zamanların en iyi 20 golcüsü arasına giren Vardy'nin diğer futbolcular gibi tavuk ve pirinç yerine, maçtan bir gece önce pizza yiyip, bira içtiğini söyledi.​
"Jamie, maçlardan önceki gece sadece bira içiyor ve pizza yiyor. Örneğin, Ruud van Nistelrooy'un arka arkaya 11 maçta gol atma rekorunu kırdığından bir önceki gece, takım otobüsünün şoförü bize bir şişe Porto şarabı aldı.​
Onu odamızda sakladık. Ben bir bardak içtim. Şişenin geri kalanını Jamie bitirdi."​

Jamie Vardy'nin maç günü diyeti

İngiliz yıldız Men’s Health'a maç günlerinde yaptığı diyetle ilgili bilgi vermişti.​
"Cumartesi günü oynayacağımız maçtan önce, uyanır uyanmaz bir kutu enerji içeceği alacağım ve 30 saniyede bitecek. Kahvaltı yapmıyorum ve 11:30'da fasulyeli jambon ve peynirli omlet hazır olana kadar hiçbir şey yemeyeceğim. Onları da başka bir enerji içeceği içerek yerim.​
Maçtan 1,5 saat önce, soyunma odasında olacağız ve hemen üçüncü enerji içeceğimi içeceğim."​

aslında insan sevdiği ve mutlu olduğu yiyecekle sağlıklı hisseder görüşüne doğru evriliyor beslenme dini akımı!!!

iş beyinde bitiyor deniyor üzgünüm canan karatay ve müritleri ekmek seven ekmekle mutlu oluyorsa sağlıklıdır.
sporcular zaten hareketli ve sürekli antremanlı ne yese yakar.

beslenme uzmanı geçinen zerzevatlar otuz yıl önce yağ yemeyin zeytinyağ zararlı yağı bırakın karbonhidrat tüketin derlerdi. sonra bunu dememişler gibi aynı zerzevatlar zeytinyağı ve protein tüketin dedi.
bunun arkasında gıda tröstleri var. amerika mısır şurubu ve mısır yağını dünyaya okutmak için pancar üretimi su istafına neden oluyor mısır şurubu mısıryağı sağlıklı verimli diye propaganda yapar. para verir zeytinyağlı yiyemem aman basmada fistan giyemem aman diye türkü bile yazdırır kafaya sokar.

bizim hagi pilava yumurta kırıp yiyormuş kim görüp denediyse yiyememiş kuşmuş. bünye meselesi. bir ara basketçilerde bal ve fıstık ezmesi hastalığı vardı.

Üst Alt